2022’de potansiyeli yüksek kripto para birimleri

Kripto paranın şu anda CAC 40 sepetini oluşturan 40 Fransız şirketinin toplam değerinden daha ağır olduğunu iddia ediyor.3.000 milyar dolardan fazla bir pazarla sektör kriz yaşamıyor ve önünde güzel yıllar var. En çok projelere odaklanın banka borçları andan itibaren.

Şanslı Blok (LBLOCK)

Diğer kripto projelerinden farklı olarak, Lucky Block biraz orijinal konseptiyle ifade ediliyor. Oyunlarda şeffaflık ve adaletin oyuncular için güvenli bir ortam yaratmaya yardımcı olduğu Binance Akıllı Zincirine dayalı çevrimiçi bir piyango platformudur. Lansmanı sırasında, Lucky Block yerel tokeni LBLOCK’u ön satışta sundu ve bu da 5,7 milyon dolardan az olmayan bir miktar toplamasına izin verdi. Şu anda Pancakeswap’ta mevcuttur ve yakın zamanda LBank’ta listelenmiştir. Şu anda 0,005471 dolardan işlem görüyor.

Kazançlar eşit olarak dağıtılır. %70’i kazananlara, %30’u ise Lucky Block projesinin geliştirilmesi için sahiplere, hayır kurumlarına ve pazarlama merkezine dağıtılır. İlk çekiliş 25 Mart’ta yapılacak ve ödül havuzu 5 milyon doları aşacak. Bu nedenle, 2022’de Lucky Block satın almak çok önemlidir.

Binance Coin (BNB)

Asya borsası Binance tarafından 2017 yılında piyasaya sürülen Binance Coin (BNB) artık kendi blok zincirine sahip ve düşük aracılık ücretleri ile rekabette öne çıkıyor. Tüm kripto ekosistemi içinde, kesinlikle en yüksek büyük harf kullanımına sahip olanıdır. Simgesi BNB, Binance DEX’te ve ayrıca örneğin LBLOCK tokeninin satın alınması için Pancakeswap gibi diğer merkezi olmayan platformlarda kullanılabilir. Şu anki fiyatının 332,33 € ve piyasa değerinin 54.873.111.262.22 € olduğunu unutmayın.

BNB’nin her üç ayda bir dolaşımdan çekildiğini unutmayın. Bu teknik kesinlikle para arzını azaltmayı mümkün kılıyor, ama aynı zamanda ve her şeyden önce BNB’nin değerini artırıyor. Kripto para ticaretinin yanı sıra BNB, hizmetler ve ürünler için çevrimiçi veya gerçek hayatta ödeme yapmayı mümkün kılar. Bu, Binance Visa kartının kullanımıyla.

Sandbox (KUM)

Son olarak, yüksek potansiyele sahip kripto para birimleri üçlüsünü kapatmak için meta veri deposundan bahsedeceğiz. Son zamanlarda, rapçi Snoop Dogg, The Sanbox platformunda kendi metaverse’ini yarattı. Ve platformu zaten büyük bir başarı elde ediyorsa, sanal ekonomiyle de bağlantılı olan yerel tokeni SAND için de aynı şey geçerli. Gerçekten de, meta veri deposu kullanıcıları, işlemleri (sanal gayrimenkul satın almaları, arazi satın almaları vb.) gerçekleştirmek ve faiz oluşturmak için bu belirteci kullanabilir.

Şu anda platformda 3 milyardan fazla SAND jetonu var. Bu arada meta veri tabanındaki arsa satışları 211 milyon doları aştı. Yılın başında fiyatında kaydedilen düşüşe rağmen, tahminler olumlu olmaya devam ediyor. Analistlere göre, geri dönüş noktası 2,4 dolar civarında olmalı.

Thomas Estimbre
Thomas Estimbre’nin son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu