ADA İnceleme – Cardano Crypto’yu Satın Almalısınız

22 Şubat Haberleri: Cardano Vakfı, Fernando Luis Vasquez Cao’nun Yönetim Kurulu’na gelişini duyurdu ve kuruluşun büyümeye bağlılığının devam ettiğinin sinyallerini verdi ve dolaylı olarak şirketin genel stratejisinde bazı önemli değişiklikleri duyurdu.

İsviçre merkezli Cardano ekosistemini ve kripto para birimi ADA’yı geliştirmekten sorumlu kuruluş, Perşembe günü yönetim ekibinde kıdemli bir profilin işe alındığını duyurdu. Fernando Luis Vasquez Cao, Asya finans endüstrisinde başarılı bir yazılım geliştiricisi ve tanınmış bir kişidir. Kariyeri, düzenleme, yönetişim ve açık kaynak teknolojisi açısından hem çeşitlendirilmiş hem de etkileyici deneyimlerle dolu.

Cardano, akıllı sözleşmeler yürüten bir blok zinciri olarak Ethereum’a benzer şekilde gelişmek üzere tasarlandı. Üstün ölçeklenebilirliği, yüksek ücretleri ve yüksek işlem düşük performansı nedeniyle, ikinci en büyük kripto para birimi olarak sıralanır.

Cardano (ADA) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Cardano’nun canlı fiyatı.

Crypto ADA: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • ADA Global Mirror Mag Derecelendirme: 7/10

Cardano projesi, akıllı sözleşme projesindeki ilerlemelerle 2021’de artan popülerlik gördü. Öte yandan, ağın doğal olarak DeFi işlevlerine sahip olmaması bir dezavantajdır ve Solana gibi diğer daha rekabetçi blok zincirler onu gölgede bırakmaktadır.

ADA, 2021’de yüksek oynaklık göstererek 3 dolardan 1,2 dolara yükseldi. Diğer daha yeni kripto para birimleri, aynı dönemde daha istikrarlı olduklarını gösterdi.

Fiyat uzun bir süre 1 dolar civarında seyredebilir.

ADA’nın uzun vadeli görünümü, blok zincirinin rekabet gücünün kaybı nedeniyle beklenen 1 dolarlık bir düşüşle karışık.

Sonuç – Cardano kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Rekabetle karşı karşıya kalan Cardano zemin kaybediyor ve Solana gibi diğer kripto para birimleri bunu gölgede bırakacak.

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Cardano’ya (ADA) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Marc Sorsen
Marc Sorsen’den son makaleler (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu