Amerika Kamyon Şoförlüğü İş İlanları

Amerika Kamyon Şoförlüğü İş İlanları arasına her gün yüzlerce yeni ilan ekleniyor. Dünyanın en büyük topraklara sahip yerlerinden biri olması nedeniyle özellikle uzun yol ağır vasıta şoförlüğü, yani tır şoförlüğü için ABD tam bir iş cenneti. Her yıl yüzlerce lojistik, taşıma ve kargo firması ülkedeki bütün eyaletler için  binlerce kamyon ve tır şoförü arıyor. İşte Amerika Kamyon Şoförlüğü İş İlanları

Amerika Kamyon Şoförlüğü İş İlanları
Amerika Kamyon Şoförlüğü İş İlanları

Covenant Transport

Amerika Kamyon Şoförlüğü İş İlanları arasında en öne çıkan şirketlerden biri de Covenant Transport. Covenant Transport Amerika bünyesinde faaliyet gösteren çok büyük bir dağıtım, taşıma ve lojistik şirketi.  Covenant 3 bini aşkın kamyon, tır ve geniş dorseli araca sahip. Ekseriyetle şoför ihtiyacının daha çok olduğu bazı eyaletler var. Bu eyaletler; 

  • Tennessee
  • Arkansas
  • California
  • Pensilvanya
  • Florida

Maaşlar aylık 4 bin doları aşıyor.  Tecrübeye ve yol uzunluğuna bağlı olarak 7 bin dolara kadar çıkabiliyor.

İlgili Makaleler

Hiring Drivers Now

Amerikan’ın tüm eyaletlerinde özenle seçilmiş itibarlı firmaların kamyon ve tır şoförü ilanlarına bu site aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Eyalet isimlerinin üzerine tıklayarak o bölgeye ait Kamyon Şoförlüğü İş İlanları başvurusu yapabilirsiniz.

Big Truck Driving Jobs

Amerika Kamyon Şoförlüğü İş İlanları yayınlayan adreslerden biri. 50 yılı aşkın bu sektörde hizmet veriyorlar. Bu sebeple en çok ziyaret edilen sitelerden bir tanesi.

All Trucking

Kullanımı ve arayüzü çok kolay olan bir Amerika Kamyon ve tır Şoförlüğü İş İlanları sitesi. 

Every Truck Job

Kurulduğu günden bugüne kadar milyonlarca ilan yayınlayan site. Eğer bu sektörde bir iş arıyorsanız mutlaka düzenli olarak ziyaret edin. Buraya tıklayarak siteye göz atabilirsiniz.

Best Driver Jobs

Farkli eyaletlerdeki Amerika Kamyon Şoförlüğü İş İlanları ile ilgili kullanıcı için çok kolaylaştıran bir web sitesi.

www.bestdriverjob.com

 

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu