Axie Infinity Crypto (AXS) İncelemesi: İlgili Bir Kripto

Axie Infinity, oyuncuların Axies adı verilen yaratıkları satın aldığı ve onları savaşmak, araziyi keşfetmek ve diğer Axies ile çiftleştirmek için kullandığı blok zinciri tabanlı bir oyundur. Axie Infinity Shard (AXS) ve Smooth Love Potion (SLP), oyunun yerel kripto para birimleridir.

Haberlerde :

Loncalar, oyuncuları oyun içi jetonları paraya çevirerek hızla para kazanabilecekleri NFT tabanlı oyunlara çeker. kripto-para, o zaman, Axie Infinity gibi bir oyunda nakit. 12 aydan kısa bir süre içinde, AcadArena, Yield Guild Games (YGG) ve Güneydoğu Asya’daki benzer oyun loncalarına yaklaşık 80 milyon dolarlık yatırımcı fonu aktı – bir yıldan biraz fazla süredir var olan bir şirket türü için olağanüstü bir sel.

Aynı fon akışı, Axie Infinity’nin tüm, karlı bir oyundan kazanılan işletmeye dönüşen bir model sunabileceği umudundan kaynaklanıyor – ve belki de, loncanın kurucuları ve yatırımcıları, sözde “metaverse” için standartlar bile belirledi. ” kötü şöhretli tanımsız bir kavram. Risk sermayesi şirketi Bitkraft Ventures’ın kripto başkanı Piers Kicks, daha uzun vadede, loncaların alana ilk girenler arasında yer alarak “altyapısal ve ekonomik rayları” sağlamayı hedeflediklerini söyledi. YGG, türünün ilk ve en büyüklerinden biri olan 10.000’den fazla üye hızla büyüdü ve 30’dan fazla oyuna yatırım yaptı.

Güneydoğu Asya loncalarına ödenen 80 milyon doların yaklaşık 30 milyon doları YGG’ye yönlendirildi. Yalnızca Filipinler’de, çeşitli büyüklüklerde 500’den fazla lonca ortaya çıktı. Eksen Takımadaları , YGG tarafından satın alınan bir lonca takip projesi. Toplamda, loncalara yapılan yatırım dalgası, Güneydoğu Asya’daki video oyunu sektörü için son 11 ayda yapılan tüm finansmanın yaklaşık %45’ini oluşturuyor. Dünyanın geri kalanı medya raporlarına ve Crunchbase verilerine dayanmaktadır.

Oyuncular için, Axies gibi yaratıklar nihai hedef değil, gerçek ödül olan oyun içi jetonu – bu durumda, Smooth Love Potion (SLP) – elde etmenin araçlarıdır; SLP alıcıları genellikle kripto para ile diğer yatırımlar gibi ticaret yapan kripto yatırımcılarıdır. 2020’nin sonlarında fiyatlar yükseldikçe loncalar geldi, Axies satın aldı ve gelirlerini azaltmak için oyunculara kiraladı. 2021’de Axie Infinity günlük yaklaşık 700.000 aktif kullanıcıdan 2 milyonun üzerine çıktı.

Oyunun zirvesi sırasında, oyun merkezli loncalar hızlı geri dönüşler gördü. Go-Jek ve Grab gibi uzun süre para tüketen daha önceki yerel girişimlerin aksine, loncalar oyuncuları kazanır kazanmaz büyük gelir elde edebilir.

Axie Infinity (AXS) fiyatı: güncel fiyat nedir?

İşte Axie Infinity’nin canlı kursu.

Kripto EKSENLER : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Axie Infinity Mirror Mag Küresel Puan: 8/10

Proje hakkında görüş eksen sonsuz

Axie Infinity güçlü bir popülerlik kazandı. Sıfıra yakın bir değerden başlayarak, ASX tokeni, güçlü talep üzerine 170 doların üzerine çıktı.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

AXS kriptosunun oynaklığı Aralık 2021’den itibaren azaldı ve bu kripto para birimi artık daha öngörülebilir.

fiyat tahmini EKSENLER orta vadeli

AXS/USD’nin fiyatı Eylül 2021 seviyelerine gerileyerek 51$’a geriledi. Bu fiyatın altında satın alabilir ve 100 doları hedefleyebilirsiniz.

fiyat tahmini EKSENLER uzun vadeli

En iyimser analizler, 5 yıl içinde 4.400$’dan fazla ve 2023’ten önce 270$’dan fazla bir fiyat olduğunu gösteriyor. Bu son tahmin oldukça ulaşılabilir.

Sonuç – Axie Infinity Crypto’ya Yatırım Yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu eksen sonsuz

Axie Infinity gerçekten gelişen bir ekonomiye sahip. Oyun endüstrisindeki en popüler yardımcı belirteçlerden biridir.

Satın almak eksen sonsuz (EKSENLER) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Satın almak eksen sonsuz yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar eksen sonsuz (EKSENLER)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu