Binance Coin (BNB) – 3 Mart haberleri

Binance Coin (BNB) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Binance madeni parasının canlı fiyatı.

03/03/2022 itibariyle Binance Coin’den bugünün haberleri:

  • Binance CEO’suben diyorum kitüm Rus kullanıcıları kripto borsalarından engellemek etik olmaz.

  • Binance, ekonomik yaptırımların hedeflediği kullanıcıları hala engelledi.

  • Ruble çiftlerinin işlem hacimleri, bu para birimindeki düşüşün ardından Binance’de artıyor.

CEO, Binance borsasının tüm yaptırım kurallarını yakından takip ettiğini ve yaptırımların hedef aldığı kişilerin Binance platformlarını kullanamayacaklarını söyledi. #binance #kripto #russia #yaptırımlar #cz #kraken #coinbase

Binance Coin için yaklaşan son tarihler:

  • Ukrayna’daki savaş kripto para piyasasında olumlu bir rüzgar estirirken, gibi büyük kripto para birimleri BNB’ler fiat para birimlerinin düşmesi için güvenli bir sığınak görevi görüyor.

  • BNB, özellikle kripto para birimi alanında ün kazanıyor.

Binance Coin Fiyat Analizi, Trend ve Tahmin

Şubat başında olduğu gibi, BNB ayın bu hedefinde yükseldi. Ruslar ve Ukraynalılar kripto para piyasasına girmeye devam ettikçe yükseliş momentumu devam edecek

Kısa vadeli Binance Coin fiyat eğilimi :. Kısa vadeli direnç olmadan, 2 ayın en yüksek seviyesi olan 444 dolara ulaşabiliriz.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu