Bitcoin (BTC): Görüşümüz, analizimiz ve tahminimiz

1990’lardan bu yana girişimciler tarafından yapılan birkaç girişimin ardından Bitcoin, kimliği bir sır olarak kalmaya devam eden Satoshi Nakamoto tarafından 2008 yılında oluşturulan ilk geçerli kripto para birimidir. Geçici olarak 1000 milyar doları aşan bir sermaye ile Bitcoin, neredeyse %40’lık bir hakimiyet ile kripto para birimlerinin lideri olmaya devam ediyor. Dalgalanmaları tüm kripto para birimi fiyatlarını yönlendirir.

Bitcoin (BTC) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte canlı Bitcoin fiyatı.

Bitcoin hakkında bilinmesi gerekenler

BTC kriptosunun oluşturulması

Bitcoin, Satoshi Nakamoto tarafından bankalar merkezli geleneksel ödeme sistemlerine alternatif olarak oluşturuldu. Bu ilginizi çekebilir: Crypto The Sandbox (KUM): SAND Almalı mıyım? Görüş, analiz ve tahmin 2022. Kripto para birimi, yeni bir tür güvenli P2P değer değişiminin öncüsüdür. Aynı zamanda blockchain teknolojisinin ilk uygulamasıdır.

Bitcoin Projesi açık kaynaktır ve bugün gönüllü geliştiriciler tarafından sürdürülmekte ve birkaç kişi tarafından desteklenmektedir. toplums blok zinciri. Bitcoin Core geliştiricileri tarafından sunulan güncellemeler, Bitcoin etiğine uyduklarından ve hatasız olduklarından emin olmak için hakemler tarafından gözden geçirilir. Wladimir Van der Laan artık ağ bakım ekibine liderlik ediyor. Bitcoin geliştiricileri arasında Pieter Wuille, Marco Falke, Michael Ford, Jonas Schnelli ve Samuel Dobson yer alıyor.

Bitcoin nasıl çalışır?

Her bitcoin, esasen dijital bir cüzdanda depolanan bilgisayar verileridir. Bitcoin’ler cüzdanınıza gönderilebilir ve bunları başkalarına aktarabilirsiniz.

Her işlem, halka açık bir defter olan blok zincirine kaydedilir. Bu, bireylerin Bitcoins’in işlem geçmişini izlemesini sağlar. Bu ilginizi çekebilir: Crypto Fantom (FTM): FTM Almalı mıyım? Görüş, analiz ve tahmin 2022. Bitcoin almanın başlıca üç yöntemi vardır:

  • Bitcoinler fiat para birimi ile satın alınabilir: euro, dolar, yen vb. Karşı tarafınız Bitcoin’lerinizi cüzdanınıza gönderir.

  • Bunları, verilen hizmetler için bir ödeme yöntemi olarak kabul edebilirsiniz.

  • Özel Bitcoin madencilik havuzlarına yatırım yapabilir ve Bitcoin ödülleri kazanabilirsiniz.

Kripto BTC: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Bitcoin Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 7/10

Bitcoin Proje İncelemeleri

Bitcoin Projesi yenilikçidir ve blockchain ile ilgili diğer yeniliklerin yolunu açmıştır. Blok zinciri, yerel olarak gelişmiş merkezi olmayan finans özellikleriyle donatılmamış olsa da, Bitcoin, kripto para birimi alanında en güvenilir kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Bitcoin çok likittir ve kısa vadeli ticarete izin verir. Altcoinlerle karşılaştırıldığında, nispeten istikrarlı.

Orta Vadeli BTC Fiyat Tahmini

Bitcoin, destek haline gelen eski dirençlerine doğru düşüyor. Bunlar için iyi satın alma noktaları kripto.

Uzun vadeli BTC fiyat tahmini

Birçok analiz güvenir Bir Bitcoin için 100.000 ila 1 milyon dolar arasında değişen fiyat hedefleri. Bu aralığın 100.000 ABD Doları olan alt aralığı, uzun vadede çok alakalı olmaya devam ediyor.

Sonuç – Bitcoin kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Bitcoin incelememizin sonucu

Bitcoin bir süre lider kripto para birimi olmaya devam edecek ve kripto para piyasası için bir ölçüt olmaya devam edecek. Çeşitlendirme için iyi bir değerdir.

Ticaret yapmak için Bitcoin (BTC) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.

  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Bitcoin satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.

  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Binance’de kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için bu makaleyi okuyun.

Bitcoin’e (BTC) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

Haberlerde

Perşembe günü, Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell, gösterge ABD faiz oranında 50 baz puanlık (0,5 puan) bir artış olduğunu söyledi. “masada olacak” bir sonraki toplantı için Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) Mayıs ayında. Şimdiye kadar, para politikası sıkılaştırması, bu yıl hisse senetleri ve kripto para birimleri gibi spekülatif varlıklar için bir rüzgar esintisi oldu.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu