Bitcoin kripto incelemesi: İşte fiyatının nedeni

Bitcoin (BTC) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte canlı Bitcoin fiyatı.

Bu ekleme, kripto para madenciliğinin yüksek enerji tüketimine atfedilse de, AB’de Bitcoin’e fiili bir yasak olarak görülüyordu. Neyse ki çerçeve Para ve Ekonomik İşler Komitesi tarafından onaylanmadı. 23-30’luk dar bir galibiyette, potansiyel yasak önlendi.

🗞 Flash-New: Avrupa Parlamentosu, Bitcoin gibi “proof-of-work” mekanizmasını kullanan kripto para birimlerinin yasaklanmasına karşı oy kullandı. 🇪🇺 (CoinDesk (https://t.co/ClO4kmKyUW))

Fed yaklaştıkça hızlandı

Bu iyi habere rağmen, bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinin değeri düşmeye devam etti. CoinMarketCap’te bitcoin, son 24 saatte %0,79 düşüşle 38,832 dolardan işlem görüyor. Bu hafif düşüş, kısmen geçen ay işlem hacmindeki genel düşüşten kaynaklandı.

Blockchain verileri, kısmen küresel makroekonomik belirsizlik nedeniyle sahiplerinin daha az bitcoin biriktirdiğini gösteriyor. Yatırımcılar günün ilerleyen saatlerinde yapılması planlanan Fed toplantısını beklerken hacim de hafta başından bu yana düştü.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu