Bitcoin kriptosuna yatırım yapmak: satın almalısınız

Bitcoin (BTC) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte canlı Bitcoin fiyatı.

Fiyat bu Perşembe sabahı 40.700$ civarında sabitleniyor. Bu son yükseliş, Çin’den gelen olumlu haberler ve Rusya ile Ukrayna arasındaki ihtilafta barış umutları tarafından desteklendi. Çin’in üst düzey finans komitesi toplantısının ardından ülke, ekonomiyi canlandırmak için düzenlemeleri kolaylaştıracağını söyledi.

Bu, Çarşamba günkü Asya ticaret seansı sırasında BTC’nin değerini yükseltti. Rusya ile Ukrayna arasındaki “uzlaşma” tartışmalarından da bir teşvik geliyor. Kripto piyasaları gelecek hakkında hala belirsiz ancak haberler renk katıyor.

Bitcoin Analizi

Federal Rezerv, aylarca ABD’deki enflasyonist baskılarla mücadele sözü verdikten sonra 2018’den bu yana ilk kez faiz oranlarını artırdı. 25 baz puanlık bu ölçülen artışın hemen ardından Bitcoin’de hafif bir düşüş yaşandı. Uzun zamandır beklenen olay piyasalar tarafından şimdiden hazmedildi.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu