Bitcoin – Piyasa analizi ve günün haberleri

Bitcoin (BTC) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte canlı Bitcoin fiyatı.

Hazine açıklaması, Bloomberg’e göre yayınlandıktan sonra hızla geri çekildi, ancak dijital varlıklar için yaygın olarak olumlu olarak görüldü.

Hazine web sitesinde yer alan ve daha sonra kaldırılan makalede, Bayan Yellen (ABD Hazine Bakanı), Başkan Joe Biden’ın, yeniliğe verilen destek ile olası tehlikelerin değerlendirilmesi arasında doğru dengeyi kurduğunu söyleyerek, bir ön yürütme emrini memnuniyetle karşıladı. Bu, uzun süredir daha fazla düzenleyici gözetimi savunan bir sektöre olan güveni yeniden sağladı.

#Bitcoin’deki korkunç #tsunami düzenlemesi dalgacıkla sona erecek mi? Janet #Yellen gaf Joe #Biden yürütme emrini ortaya koyuyor ⚖️🇺🇸🤭 https://t.co/7AlDNKfLH8

Yellen, bakanlığın yürütme emri altındaki çabalarının, Başkan’ın Finansal Piyasalar Görev Gücü tarafından geçen yıl yayınlanan stablecoin’ler üzerine yapılan çalışma gibi önceki çalışmaları tamamlayacağını söyledi.

Yellen ayrıca, kararnamede detaylandırılan stratejinin “ülke, tüketiciler ve işletmeler için önemli faydalar sağlayabilecek sorumlu yeniliği teşvik edeceğini” de belirtti.

Bitcoin kripto evrimi, incelemeleri ve analizi

en Bitcoin Erken Avrupa ticaretinde bugün %8 yükseldi. Piyasalarda belli bir ağırlık kalkıyor. Bu yeni bükülme, kripto para piyasalarında yaklaşan bir yükseliş için ciddi bir parlak nokta.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu