Bitcoin’e Yatırım – BTC satın almalı mısınız?

Bitcoin (BTC) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte canlı Bitcoin fiyatı.

Bu faizdeki düşüşe, BTC’lerini 155 günden daha kısa bir süre tutanlar da dahil olmak üzere kısa vadeli sahiplerin sayısındaki düşüş neden oldu. Glassnode’dan gelen veriler, kısa vadeli sahiplerin sayısının azaldığını ve bunun Google’da Bitcoin aramalarında düşüşe yol açtığını gösterdi.

https://twitter.com/MatthewHyland_/status/150396285305003138

Bu, yatırımcıları BTC gibi riskli varlıklardan kaçınmaya teşvik eden küresel makro ve jeopolitik risklerle açıklanabilir.

Kısa vadeli elde tutma BTC’yi nasıl etkileyebilir?

Çoğu BTC şu anda kısa vadeli sahipler (%82) tarafından tutulan BTC fiyatlarının düşmesi nedeniyle zararda. Bunun aşağı yönlü baskıya yol açma etkisi vardır, bu nedenle Bitcoin fiyatının kısa vadede 40.000 dolar civarında istikrar kazanması muhtemeldir.

Kısa vadeli BTC fiyat tahmini

BTC/USD Cuma günü 41.500 doların üzerinde kapanırsa (kısa vadeli direnç), bu hafta sonu kolayca 42.500’ü arıyor olabiliriz. Aynı konuda: Binance Coin (BNB): Satın Almalı mıyım? 2022 için görüş ve tahminimiz.

Orta Vadeli BTC Fiyat Tahmini

Bitcoin, destek haline gelen eski dirençlerine doğru düşüyor. Bunlar için iyi satın alma noktaları kripto.

Uzun vadeli BTC fiyat tahmini

Birçok analist, bir Bitcoin için 100.000 ila 1 milyon dolar arasında değişen fiyat hedeflerini varsayıyor. Bu ilginizi çekebilir: Crypto Cardano – Günün analizi ve haberleri. Bu aralığın 100.000 ABD Doları olan alt aralığı, uzun vadede çok alakalı olmaya devam ediyor.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu