BTT İnceleme – BitTorrent Kripto Satın Almalı mıyım?

En yaygın kullanılan P2P dosya paylaşım platformlarından biri olan BitTorrent, merkezileştirilmemiş ve blok zincirine entegre edilmiştir. tron. Orijinal BitTorrent web tarayıcısı hala yaygın olarak kullanılırken, Tron blok zincirini temel alan BitTorrent Hız yinelemesi, daha hızlı dosya paylaşımını teşvik etmek için PTT belirtecini kullanır.

BTT Crypto News: Skilling, büyük hisse senetleri, endeksler, ETF’ler, emtialar ve ünlü kripto para birimleri gibi çok çeşitli küresel pazarlarda CFD ticaretinin yanı sıra tescilli platformlar ve gelişmiş üçte biri aracılığıyla kopya alım satım hizmetleri sunar. Yeni kripto para birimi CFD’leri arasında Kucoin, Synthetix, BitTorrent, Decentraland ve Axie Infinity de bulunuyor.

Kurs De BitTorrent (BTT) : güncel fiyat nedir?

İşte BitTorrent’in canlı kursu.

Kripto BTT : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • BitTorrent Global Mirror Mag Derecelendirme: 7/10

Proje hakkında görüş BitTorrent

BitTorrent, P2P veri paylaşımında öncüydü. Konsept blok zincirine geçtikten sonra BitTorrent Speed ​​projesinin başarılı olmasına şaşmamalı.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

BTT’nin fiyatı, 24 saat içinde %50’ye varan dalgalanmalarla dalgalıdır.

Fiyat tahmini BitTorrent tarafından orta vadeli

BitTorrent fiyatı 2021 ortası fiyatlarına geriliyor. Oradan, uzun bir pozisyon önümüzdeki 6 ay içinde 2021’in en yüksek seviyelerini hedefleyecektir.

Fiyat tahmini BitTorrent tarafından uzun vadeli

Tron’un özellikleri ve performansının yanı sıra BitTorrent, performansını artırabilecek yeni paylaşım ve dosya özellikleri ekleyebilir. Şimdilik, eğilim düşüş eğilimini koruyor.

Kapanış – Zorunda-o kriptoya yatırım yapıyor BitTorrent ? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu BitTorrent

BTT, performans için en iyi aday olmayan bir yardımcı kripto para birimi olmaya devam ediyor. Yine de dosya paylaşım sistemlerini kullanan İnternet kullanıcılarına katma değer sağlar.

Satın al BitTorrent (BTT) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para biriminin nasıl satın alınacağını öğrenmek için.

Satın al BitTorrent yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar BitTorrent (BTT)

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu