Bu 2 kripto para bir anda patlayabilir mi?

Shiba Inu, 12 aylık dönemde meme tokeninin %20.000.000 hızla fırladığı muhteşem bir 2021 geçirdi. Bu akıllara durgunluk veren bir sayı ve kripto para dünyasının ne kadar heyecan verici olabileceğini mükemmel bir şekilde gösteriyor. Ancak Ekim sonunda zirveye ulaştıktan sonra, Shiba Inu değerinin yaklaşık %70’ini kaybetti ve şu anda yaklaşık 13,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Memeden ilham alan kripto para birimi Shiba Inu’nun ($SHIB) arkasındaki geliştiriciler, bir sonraki kripto para birimi metaverse’i olan Shiberse’de 99.000 arsa bırakmayı planladıklarını açıkladılar. Bu arsaların 35.000’i LEASH jeton sahiplerine satılacak.

Watcher Guru tarafından düzenlenen Shiba Inu AMA etkinliğinde yapılan yorumlara göre Shiberse, farklı aşamalarda piyasaya sürülecek. Business Insider’ın bildirdiği gibi, projenin arkasındaki geliştiriciler, 35.000 arsanın satılmasının beklendiği 10 günlük bir dijital arazi satışı planlıyor.

Geleceğe bakıyorum, bence daha iyileri var yatırım yapılacak kripto paralar Shiba Inu kripto parasından daha olumlu uzun vadeli bir görünüme sahip. Burada bence dikkate alınması gereken iki tane var.

1. Cardano

Önde gelen bir kripto analiz firması, kripto piyasasındaki en son düşüşün yatırımcılar için ideal bir fiyat aralığına dört altcoini yerleştirdiğini iddia ediyor.

Santiment’e göre Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Crypto.com Coin (CRO) ve Chainlink (LINK) hepsi “güçlü ve aşırı satım” bölgesinde.

kardano ( KRİPTO:ADA ) Akıllı sözleşme işlevselliği veya kendi kendini yürüten bilgisayar programları sağlayan programlanabilir blok zinciri nedeniyle geliştirici topluluğunun dikkatini çekiyor. Cardano, kurucu ortağı tarafından başlatıldı. EthereumCharles Hoskinson, 2017 yılında kripto topluluğundaki güvenilirliğine katkıda bulundu.

Cardano, önerilen değişikliklerin dünya çapındaki BT ve kripto uzmanları tarafından akran gözden geçirildiği bir süreç olan ağ güncellemeleri için araştırmaya dayalı bir yaklaşım kullanır. Bu, hataların en aza indirilmesini sağlar. Cardano’nun gelişimi beş aşamaya bölünmüştür ve şu anda ölçeklenebilirliğin ana odak noktası olduğu Basho dönemindedir. Bununla Cardano, saniyede bir milyon işlem (TPS) işlemeyi umuyor.

Cardano’yu Shiba Inu’dan ayıran şey, gerçek kullanım durumları için umut vermesidir. Platformunda çalışan merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) potansiyeline ek olarak Cardano, sağlık ve tarımdan finansal hizmetler ve eğitime kadar çeşitli sektörlerde kullanılıyor. 2021’de Cardano, günlük en yüksek aktif geliştirici etkinliğine sahip tüm kripto para birimlerinin zirvesinde yer aldı ve bu, ufukta daha yenilikçi projelerin olduğunun öncü bir göstergesiydi.

Son üç ayda Cardano, daha geniş kripto pazarındaki bir satış nedeniyle değerinin %40’ından fazlasını kaybetti. Sonuç olarak, bir olabilir satın almak için iyi bir zaman. Şu anda yaklaşık 40 milyar dolarlık bir piyasa değeri taşıyor. Cardano şu anda dünyanın altıncı en büyük kripto para birimidir.

2. Solana

Shiba Inu’yu ezebilecek bir başka umut verici kripto para birimi solana ( KRİPTO:SOL ). Cardano gibi, akıllı sözleşmelerin kullanılmasına izin vererek, Ethereum’un egemenliğine doğrudan rakip olmasını sağlar.

2020’de iki kişi tarafından başlatıldı eskimiş çalışanları Qualcomm , Solana, geçmişi kanıtlama konsensüs mekanizmasıyla tanınır. Bu yenilik, iş hacmini hızlandıran blok zincirinin her bloğuna zaman damgalarının yerleştirilmesine izin verir. Kripto endüstrisinde büyük bir atılım.

Solana için lider bir blok zinciri haline geldi en karşılıksız token projeleri (NFT) – sanat eseri, video ve oyun öğelerinin benzersiz dijital mülkiyet hakları Solanart ve Solsea, Solana’nın ağı üzerine kurulmuş iki NFT pazar yeridir. Solana web sitesine göre, dünyanın en hızlı blok zinciridir ve 400’den fazla aktif projeye sahiptir.

Daha önce de belirttiğim gibi, geliştiricileri çekmek, herhangi bir blok zincirinin devam eden başarısı için kritik öneme sahiptir. Solana bu bölümde başarılı görünüyor.

Şu anda Solana, işlem başına bir kuruşun çok küçük bir kısmı karşılığında 1300’den fazla GST’yi işleyebilir. Bu hız ve satın alınabilirlik nedeniyle, analist Bank of America tarafından Alkesh Shah, bu ayın başlarında Solana’nın Vize dijital varlık ekonomisinin Bu kesinlikle kötü bir onay değil, ancak özellikle kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda, hala kanıtlanacak çok şey var.

Son üç ayda Solana, bir bütün olarak endüstri ile birlikte neredeyse %40 düştü. Şimdi 37 milyar dolarlık bir piyasa değeri taşıyor. Solana şu anda yedinci en büyük kripto para birimidir.

Ticaret yapmak için bu kriptoları satın alın

Bu kripto para birimlerinin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için bu kriptoları satın alın

Bu kripto para birimlerini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Marc Sorsen
Marc Sorsen’den son makaleler (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu