Bu 2 umut verici kripto para birimi

Finans dünyasında kurumsal yatırımcılar büyük meblağları temsil etmektedir. Yönetim altındaki yaklaşık 100 trilyon dolarlık varlıkla, bunları alıp satmak, varlık fiyatları üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Ve daha yakın zamanlarda, bu güçlü finansal kurumlar kripto para birimlerine ilgi duymaya başladı.

Merkezi olmayan finans (DeFi) de popülerlik kazanıyor. DeFi ürünleri, bireylerin bankaların yardımı olmadan borç almalarına, borç vermelerine ve faiz kazanmalarına izin vererek, finansal hizmetlerin maliyetini, verimliliğini ve erişilebilirliğini azaltır. DeFi yatırımlarının geçen yıl %1200’ün üzerinde artarak 253 milyar dolara ulaşmasıyla, bu değer teklifinin hızla benimsenmesi şaşırtıcı değil.

Bu eğilimler göz önüne alındığında, portföyünüzün bir kısmını kripto para birimlerine tahsis etmek mantıklıdır. Binlerce kripto varlığı olmasına ve düzinelercesi değerli yatırımlar gibi görünmesine rağmen. Yatırım yapmak için şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerine genel bakış.

Poligon, ETH’ye sağlam bir alternatif

Polygon projesi yenilikçidir ve işlem ücretlerini düşürmeye izin veren Ethereum’a bir alternatiftir. Örneğin OpenSea’da Polygon altında NFT’ler oluşturabilir ve bunları herhangi bir ücret ödemeden satışa sunabilirsiniz ki bu Ethereum ile mümkün değildir.

Poligon teknik olarak ilginç, piyasalar geri çekilirken yükseliş trendinde.

Poligon projesi henüz emekleme aşamasında. MATIC/USD için 10$’lık fiyat hareketi merakla bekleniyor.

Cosmos kripto para biriminin rekabetine rağmen, Polygon yakından takip edilmesi gereken ilginç bir blockchain internet projesi olmaya devam ediyor. Hala bu projede ilk yatırımcılar arasında olabilirsiniz.

Hedera, birçok firma tarafından desteklenen bir proje

Sadece 30 civarında kurul tarafından eğitilmiş doğrulayıcı ile Hedera’nın ademi merkeziyetçiliğine yönelik birkaç eleştiri var. Ancak proje çok güvenilir ve sağlam temellere sahip.

Fiyat şu anda nispeten düşük, 2022’de olası bir toparlanma öngörmek için bir fırsat.

Proje sağlam ve büyük çok uluslu şirketlerin desteğine sahip. Bu, 2023 yılına kadar bir sonraki yükseliş dalgasında 1 dolara ulaşabilecek HBAR kripto para birimi için iyiye işaret ediyor.

Hedera projesi yeterince merkezileştirilmemiş olsa bile, yüksek kaliteli DApp’leri başlatmayı mümkün kılıyor. Bu ekosistem, uzun vadede kripto para birimini artıracak.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu