Cardano (ADA) bu şekilde başarabilir (veya

Cardano (ADA) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Cardano’nun canlı fiyatı.

Cardano’nun TVL’si şu anda 190 milyon doların üzerinde. Mahsur kalan yönetişim belirteçleri dahil, TVL 270 milyon doları aşıyor.

Kripto para piyasaları birkaç aydır düşüşte ve Cardano (ADA) da bir istisna değil. Bununla birlikte, ağ büyümeye devam etti, bu da hala büyüme potansiyeli olduğunu gösteriyor.

#Cardano’nun TVL’si sadece birkaç saat içinde 200m’den 206.53m’ye yükseldi. WTF’nin #Cardano ile olması gibi mi? https://t.co/ZuzdTIFhm2

Cardano, diğer L1 ve L2 ağlarının önünde olmak için, boru hattını getirecek Hydra protokolü yükseltmesini uyguluyor. Bu, ağın ölçeklenebilirliğini daha da artıracak ve DApp’lerin gelişimini teşvik edecektir. Bu nedenle ağın CEO’su ve kurucusu, Charles HoskinsonHaziran ayından itibaren ağ üzerinde daha fazla projenin inşa edileceğinden emin.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu