Cardano (ADA): Teknik analiz, nereye kadar

Cardano (ADA) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Cardano’nun canlı fiyatı.

Bashoswap, Cardano blok zincirindeki kripto borsaları için aslında bir Otomatik Piyasa Yapıcısı (AMM) olan yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemidir.

Bashoswap: Cardano’ya Dayalı Çoklu Protokol Dex, Launchpad ve Dex’i Başlattı | Uniswap’ın yüksek gaz fiyatları, uzun işlemleri ve çakışan likiditesi, çoğu indi #cardano için sıkıcı hale getiriyor https://t.co/VjLpZkMYFg

Platform, kripto varlık alışverişi için güvenilir bir mekanizma sağlamak için EUTXO protokolünü kullanacak. EUTXO, Alonzo’nun Cardano’daki yeni varlıkları ve akıllı sözleşmeleri desteklemek için yaptığı yükseltmeyle tanıtıldı.

Bashoswap, 2021 yılında bir grup kripto uzmanı tarafından kuruldu. Proje, blockchain uzmanı Beri Ardas tarafından yönetiliyor.

Bashoswap, Uniswap ve PancakeSwap ile rekabet etmek için mi?

İşlem süreleri ve yüksek ücretler nedeniyle, birçok kullanıcı Uniswap’ın çok rekabetçi olmadığını düşünüyor. Bashoswap, bir dereceye kadar Uniswap protokollerine ve gözleme takası. Eşzamanlı olarak, tüm işlevselliği Cardano ağının EUTXO modeline göre değiştirilecektir.

Bashoswap kullanıcıları yerel BASH jetonunu stake edebilecek ve getiri elde edebilecek. BASH aynı zamanda bir yönetim belirtecidir. Böylece proje sahipleri, projenin yaşayacağı çeşitli oylarda söz sahibi olacaklar.

ADA Fiyat Oynaklığı Görüşü

ADA, 2021’de yüksek oynaklık göstererek 3 dolardan 1,2 dolara yükseldi. Diğer daha yeni kripto para birimleri, aynı dönemde daha istikrarlı olduklarını gösterdi.

Orta Vadeli ADA Fiyat Tahmini

ADA, 2022’de 1 dolar toplayabilir.

Uzun Vadeli ADA Fiyat Tahmini

Cardano, ekosistemindeki gelişmelerle birlikte 3 dolarlık ATH’lerini hala vurabilir.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu