Cardano’yu (ADA) en iyilerden biri yapan 3 neden

Cardano, ağ güvenliğini artırmak için titiz, akademik olarak gözden geçirilmiş programlamayı destekleyen merkezi olmayan bir blok zinciridir. Yerel kripto para birimi ADA’dır, kripto para platformlarında satın alınabilir ve takas edilebilir.

Anahtar noktaları

  • Cardano yatırımcıları ve geliştiricileri yükselişte.
  • Blockchain kısa süre önce akıllı sözleşme yeteneklerini başlattı. Şimdi ise işlemlerin hızını artırma yolunda.
  • Bu ve diğer katalizörler, Cardano’yu önümüzdeki aylarda daha yükseğe çıkarabilir.
kardano ( KRİPTO:ADA ) geçen yıl kripto para birimlerinin saflarına tırmandı. Bu genç oyuncu şu anda piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para. Yatırımcılar ve kullanıcılar bu blok zincirine akın ediyor. Cardano Blockchain Insights’a göre, Cardano’nun yerel para birimi Ada için cüzdanlar son zamanlarda üç milyonun üzerinde rekor seviyeye ulaştı. Electric Capital tarafından hazırlanan bir araştırma raporuna göre Cardano, geçen yıl geliştirici sayısını neredeyse ikiye katladı.

1. Heyecan verici bir güncelleme yolda

İşlem hızı, işin yürütülme şeklini yeniden şekillendirmeyi amaçlayan herhangi bir blok zinciri için önemli bir hedeftir. Şu anda Cardano saniyede yaklaşık 250 işlem (TPS) işliyor. Ancak blockchain daha hızlı gitmeyi hedefliyor. Hydra burada devreye giriyor. Şu anda yazılım mühendisleri, Hydra kafalarını veya zincir dışı kayıtları içeren bu ölçeklendirme çözümü üzerinde çalışıyor. Bunlar ana ağa paraleldir. Bir Hydra yöneticisi, bir parçası olmayı kabul eden bir grup katılımcı arasındaki işlemleri yönetebilir.

Hydra testleri, her tomurcuğun 1000 TPS’yi kaldırabileceğini göstermiştir. Tabii ki, birden fazla kafa bu sayıyı arttırır. Böylece Cardano hız konusunda mükemmel olma yolunda ilerliyor. Ancak Hydra yazılım mühendisi Matthias Benkort’a göre diğer üç ölçüm TPS’den daha önemli olabilir. Bunlar, işlenen veri hacmi, bir işlemin tamamlanması için geçen süre ve aynı anda yapılabilecek iş miktarıdır. Hydra da bu alanlarda kazanıyor.

Ne zaman lansman bekleyebiliriz? Bu yıl olabilir.

2. Kaliteye odaklanma

Cardano, geliştirme aşamaları için bir yol haritası oluşturdu. Beş tane var. Ve Cardano son ikiye ulaştı. Bu iki aşamada eş zamanlı olarak ilerleme kaydedilmektedir. Nihai hedef, tamamen merkezi olmayan özerk bir sistemdir. Bu adım adım yöntem, kaliteyi sağlamanın iyi bir yoludur.

Ancak Cardano burada bitmiyor. Blockchain ayrıca bir akran inceleme sistemi kullanır. Bu, herhangi bir ağ güncellemesinin uygulanmadan önce meslektaş incelemesinden geçmesi ve onay alması gerektiği anlamına gelir. Dezavantajı, gelişmeyi biraz yavaşlatabilmesidir. Ama işte büyük gümüş astar: Bu çabalar artık yolda gelecekteki aksaklıkları ve arızaları önleyebilir. Bu, Cardano’nun insanların ve işletmelerin güvenebileceği bir sistem geliştirdiği anlamına geliyor. Bu, Cardano’nun binlerce kripto para birimi oyuncusu arasında öne çıkmasına yardımcı olabilir.

3. Çoklu torbalama potansiyeli

Cardano bugün 1,15 dolardan işlem görüyor. Ve dolaşımda yaklaşık 33,5 milyar Ada parası var. Cardano beş ile çarpılırsa, piyasa değeri 192 milyar dolara ulaşacaktır. Bu, Cardano’yu üçüncü en büyük kripto-sonra para Bitcoin ve Ethereum . Dolayısıyla, madeni para arzı ve fiyat açısından, çoklu torbacı senaryosu mümkündür.

Çoklu torbacı senaryosu, büyüme potansiyeli perspektifinden de mümkündür. Cardano, tarihinin başında. Örneğin, akıllı sözleşme yetenekleri geçen sonbaharda piyasaya sürüldü. Bu ilginizi çekebilir: Bitcoin (BTC) fiyatı: Bir analist BTC piyasasında bir artış öngörüyor! İncelemeler ve analizler 2022. Ve bahsettiğim gibi, geliştirme ve ölçeklendirme devam ediyor. Bu nedenle, kazanç yaratabilecek birçok unsur vardır.

Cardano (ADA) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Cardano’nun canlı fiyatı.

Crypto ADA: 2022 için fikriniz ve tahmininiz

  • ADA Global Mirror Mag Derecelendirme: 7/10

Cardano projesine ilişkin görüş

Cardano projesi, akıllı sözleşme projesindeki ilerlemelerle 2021’de artan popülerlik gördü. Öte yandan, ağın doğal olarak DeFi işlevlerine sahip olmaması bir dezavantajdır ve Solana gibi diğer daha rekabetçi blok zincirler onu gölgede bırakmaktadır.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

ADA, 2021’de yüksek oynaklık göstererek 3 dolardan 1,2 dolara yükseldi. Diğer daha yeni kripto para birimleri, aynı dönemde daha istikrarlı olduklarını gösterdi.

Orta Vadeli ADA Fiyat Tahmini

Fiyat uzun bir süre 1 dolar civarında seyredebilir.

Uzun Vadeli ADA Fiyat Tahmini

ADA’nın uzun vadeli görünümü, blok zincirinin rekabet gücünün kaybı nedeniyle beklenen 1 dolarlık bir düşüşle karışık.

Sonuç – Cardano kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Cardano incelememizin sonucu

Rekabetle karşı karşıya kalan Cardano zemin kaybediyor ve Solana gibi diğer kripto para birimleri bunu gölgede bırakacak.

Ticaret yapmak için Cardano (ADA) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Cardano satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Cardano’ya (ADA) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

Sorumluluk Reddi: Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu