Cardano’yu (ADA) en iyilerden biri yapan 3 neden

En aktif blok zincirlerinden biri

Cardano (ADA) şu anda dünya çapında bir milyondan fazla cüzdanda tutuluyor. Kripto para birimi giderek merkezsizleşiyor ve takipçileri mülkiyeti teşvik etmek için ödüller uyguluyor.

Bunlar, ADA ödül belirtecinin tanıtımını içerir, ADACash bir aydan kısa bir sürede 30 milyon dolarlık bir sermayeye ve 10.000’den fazla sahibine ulaşmıştı. Bir dizi benzer proje, Cardano’yu Mart ortasında 1 doların üzerine çıkardı.

NFT pazarı da dahil olmak üzere yeni girişimler geliştiriliyor CNFT ve birçok Cardano tabanlı DEX.

Hydra yükseltmesi geliyor

Bu yılın sonlarında (birçok kaynağa göre Eylül ayında) yapılacak olan “Hydra” yükseltmesi, Cardano ağındaki işlem işleme hızını önemli ölçüde artıracak. Blok zinciri, DeFi alanında önemli ölçüde daha rekabetçi olacaktır.

1. Aklımı başımdan alan haber: Hydra beklenenden ÇOK daha erken geliyor. Haziran hardfork’undan ÖNCE kısmen kullanıma sunulacak. beklentilerin çok ötesinde. Sürümü, çatal programından tamamen bağımsızdır ve artımlı ve sabit olacaktır. #cardano $ADA https://t.co/6G3z51PgWj

Hydra, Cardano kullanıcıları için neredeyse sıfır olacak olan işlem ücretlerinde de bir azalma olacak. Bu uzun zamandır beklenen Tier 2 ölçeklenebilirlik çözümü, mevcut Tier 1 blok zincirinde geliştirilecek.

3. nesil blok zincirlerin öncüsü

İlk 3. nesil blok zinciri olarak Cardano, solana Neresi çığ. Cardano’nun, Proof-of-work sistemlerinden çok daha fazla enerji verimli ve çevre dostu olan bir hisse kanıtı (PoS) mekanizması kullandığına dikkat edilmelidir. Bitcoin ve Ethereum (ikincisi yavaş yavaş PoS’a dönüyor).

Verilen Ethereum ve Cardano’nun ikisi de aynı kurucu ortakCardano’nun kripto pazarında bu kadar hızlı bir şekilde en üst sıralara yükselmesi şaşırtıcı değil. Yaklaşık %5 pasif gelir elde eden yatırımcılar için en güvenli stake platformlarından biridir.

💎 Kriptoya yatırım yapmak için ücretsiz bir hesap açın!

CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu