CERA yeni bir iş merkezi kuruyor

5 departmanda bulunan CERA, şirketler için gerçek bir ortak olarak konumlanmıştır. Bu anlamda yeni bir profesyonel iş merkezi oluşturmaya karar verir. Aynı mantıkta KOBİ’ler ve KOBİ’ler dahil olmak üzere hem bireylere hem de şirketlere hizmet sunan banka, kuluçka merkezi sayesinde start-up’ları desteklemek istemektedir.

Tasarruf bankası Rhône bölümünde, daha doğrusu Lyon metropolünde yeni bir iş merkezi kurmaya karar verir. Amaç, özellikle metropolün kuzey kesimine ve çok gelişmekte olan bölüme etkin ve verimli bir şekilde hitap etmektir. Villefranche, Tarare ve hatta Lyon’un kuzeyindeki belediyeler çok dinamiktir. Sonuç olarak CERA, müşterilerle çok daha güçlü bir varlık göstermek ve durumların daha fazla bireyselleştirilmesini sağlamak için 2. bir iş merkezi oluşturmaya karar verdi. Rhône ağı üzerinde bir “profesyonel iş merkezi”nin oluşturulması, bu nedenle, Lyon’un içindeki profesyoneller için ticari gelişim ve müşteri deneyiminin iyileştirilmesi için bir fırsattır. Bu iş merkezi, yılın başından beri yerel ekonomi açısından çok iyi sonuçlar veriyor.

CERA: profesyonellerin ortağı

Auvergne Rhône Alpes bölgesinde birkaç inovasyon merkezi bulunmaktadır. Özellikle Lyon ve Grenoble’ın oldukça büyük olan inovasyon merkezleri. Alain Denizot, “fintech” finansal start-up’larında yenilik için güçlü bir istek olduğunu fark ediyor. Bunun için Rhône-Alpes tasarruf bankası le hub’ları 612’nin kuluçka makinesi temel olarak “fintech”i desteklemektedir.

Rhône-Alpes tasarruf bankası, Hub’ın 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana 50 yeni girişimi destekledi. CERA, Hub 612 start-up’larının kaldıraç oynamasına yardımcı olmayı amaçlayan bir tohum fonu yeniden şarj ediyor. 16 start-up’ın başkentine girdi. Bölgesel Kalkınma Bankası bölümünden sorumlu yönetim kurulu üyesi Didier Bruno, “İki start-up inkübatörden ayrıldı ve başarılı olmaya hazırlanıyor” diyor.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu