Crypto Acala (ACA) borsada +%10 yükseldi

SubWallet, Dotsama ekosistemindeki Acala ve Karura’da yayınlanan varlıkları yöneten ilk (tarayıcı) uzantılı cüzdandır ve kullanıcıların jetonlarını herhangi bir zamanda herhangi bir yerden yönetmelerine olanak tanır.

Kullanıcılar hızlı bir şekilde USD stabil coin’leri çıkarabilir (tarih tarihinde verilir). Çığ) SubWallet’larını Acala ve Karura’ya bağlayarak, DeFi’nin ek özelliklerini kullanmalarına izin vererek.

SubWallet: Dotsama’yı Daha Geniş Bir Kitleye Getirmek

dotsama (Puantiye ve Kusama) farklı blok zinciri ekosistemleri tarafından paylaşılan iyi bir güvenliğe sahiptir. Bununla birlikte, ekosistemdeki DApp’ler sınırlıdır ve kullanıcıları çekebilecek ve ekosistemdeki deneyimlerini kolaylaştırabilecek yerel bir cüzdan henüz geliştirilmemiştir.

Bu nedenle, Acala Network ekibi, topluluğu Dotsama ve Web3 merkezli tutarken ekosisteme erişimle ilgili üye endişelerini aldıktan sonra SubWallet oluşturuldu.

💎 Doğrulanmış hesap başına sunulan 20 Euro ile kriptolarınızı güvenle saklayın ve takas edin

Güvenli ve dünya çapında tanınan bir Avrupa ticaret platformu olan LiteBit ile kripto para biriminizi depolayın ve takas edin.

SubWallet, Polkadot.js üzerinde geliştirilmiştir ve Substrate Framework üzerinde çalışan Web3 uygulamalarına erişimi ve etkileşimi kolaylaştırarak kullanıcı deneyimini iyileştirmeye odaklanır. SubWallet, bakımı zor altyapı, kullanımı zor kullanıcı arayüzü veya gecikme sorunları gibi bazı eksikliklerini ele alırken, Polkadot.js’nin güvenlik omurgasını bütünleştirir.

Crypto Acala (ACA) – 1 Dolarlık Destekten Çık

L’ACA/USD toparlandı bir kez daha 0,9-1 dolar bölgesindeki desteğiyle. Avrupa pazarları açıldığında kripto %10 arttı. Fiyatı şu anda oldukça yüksek, çünkü desteğin hemen altındaki 0,87 $’a ulaşıldı. Orta vadeli iyi bir yatırımdır.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu