Crypto Ankr (ANKR): ANKR’ye yatırım yapmalı mısınız?

Kurs Ankr’ın (ANKR) : güncel fiyat nedir?

İşte Ankr’ın canlı seyri.

Orta vadeli Ankr fiyat tahmini: 0,08 ABD dolarının altında, ANKR kriptosu, 0,13 ABD doları hedefle uzun sürecek kadar düşük.

Uzun Vadeli Ankr Fiyat Tahmini : Kripto piyasalarındaki bir sonraki yükseliş trendinde ANKR, ATH’sini (tüm zamanların en yüksek seviyesi) 0.21$’dan kesinlikle geri kazanacak.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi: ANKR kripto para biriminin oynaklığı nispeten düşüktür.

Proje hakkında görüş Ankr: Ankr platformunun basitleştirilmiş olmasını seviyoruz. Yeni başlayanlar kripto cüzdanlarını bağlayabilir ve birkaç büyük blok zinciri ağında bahis yapmaya başlayabilir.

Crypto Ankr: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Ankr Global Mirror Mag Derecelendirme: 9/10

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Sonuç – Ankr kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu Ankara

Ankara’nın projesi umut verici ve DeFi ve Web3’ü daha erişilebilir kılıyor.

Ankr hakkında bilinmesi gerekenler

Ankr kriptosunun oluşturulması

Ankr, 2017 yılında UC Berkeley’den iki eski arkadaş olan Chandler Song ve Ryan Fang ve eski bir bilgisayar mühendisi olan Stanley Wu tarafından kuruldu. Amazon’dan.

Song, Wu’nun patronu olduğu Amazon Web Servislerinde stajyer olarak çalıştı. Bir akşam işten sonra Song, Fang ve Wu, Yararlı Çalışmanın Kanıtı (PoUW) üzerine bir makaleyi tartıştılar. Bu konuşma, CEO olarak Song, COO olarak Fang ve CTO olarak Wu ile Ankr’ın yaratılmasıyla sonuçlandı.

Ankr’ın ICO’su altı günde 18.7 milyon dolar kazandı. Ekip, ön satışta 15,9 milyon dolar ve halka açık satışta 2,75 milyon dolar topladı. Toplam 10 milyardan toplam 3.5 milyar ANKR jetonu dağıtıldı.

Ankr ayrıca Pantera Capital ve NEO Global Capital gibi saygın hedge fonlarından da fon topladı.

Ankr nasıl çalışır?

Ankr, tüm kullanıcıların bir blok zinciri ağı içinde bir düğümü sürdürmek için finansal veya teknik becerilere sahip olmadığını anlıyor. Düğümler işlem doğrulamaya katılır. Ankr, aşağıdakiler de dahil olmak üzere düzinelerce blok zincirinde insanlar ve geliştiriciler için süreci kolaylaştırır. çığ, tronArbitrum ve Kusama. Tüm zincir bilgilerini depolayan tam bir düğüm mü yoksa yalnızca zincirin mevcut durumunu depolayan bir doğrulama düğümü mü kurmak istesinler.

Ankr, uygulama programlama arayüzü (API) aracılığıyla merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) geliştirilmesini kolaylaştırarak Web3’ün kullanımını teşvik etmek için de çalıştı.

Geliştiriciler, dahil olmak üzere düzinelerce popüler blok zincirine erişmek için Ankr’ın altyapısını kullanabilir. Ethereum, çokgen ve Puantiyehacimli belgelere başvurmak zorunda kalmadan.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Ankr (ANKR)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu