Crypto Arweave (AR): AR satın almalı mısınız? Fikir,

Arweave, işlemler, akıllı sözleşmeler, web sayfaları veya multimedya verileri gibi dijital varlıkların blok zinciri (blockweave) üzerinde kalıcı olarak yedeklenmesini sağlayan bir veri depolama sistemidir. Bu ekosisteme Permaweb denir. AR kripto para birimi, ekosistemine erişim sağlar.

Arweave (AR) fiyatı: güncel fiyat nedir?

İşte Arweave’in canlı kursu.

hakkında bilinmesi gerekenler ör

Kripto Arweave’in oluşturulması

Sam Williams, 2017 yılında Arweave’i kurdu. Şirketin merkezi Londra’da bulunuyor. Arweave, 2018 yılında Techstars Berlin Accelerator mentorluk programını tamamladı ve aynı yılın Haziran ayında hayata geçti. Arweave, veri depolama maliyetinin ortalama olarak her 2 yılda bir yarıya indiğini belirten Moore Yasasına dayanan yeni bir tür blok zinciri yarattı.

Arweave nasıl çalışır?

Arweave, terimin klasik anlamıyla bir blok zinciri değildir. Verileri, Bitcoin gibi blok zincirlerin yaptığı gibi, işlemler ve verilerden oluşan bir blok zincirinden ziyade blokların bir grafiği olarak depolar.

Arweave’de veri depolamak isteyen kullanıcıların, dağıtılmış veri depolama ücretini ödemek için AR jetonları satın almaları gerekiyor. Depolama hizmetleri sunan ağ düğümleri, ödeme olarak AR belirteçlerini kabul etmelidir. Proje için bir araç geliştirdi depolama maliyetlerinin hesaplanması.

Arweave’deki her blok 2’den fazla bloğa bağlanabilir ve bu da “blockweave” yapısını ve konseptini verir. Yani ondan biraz farklı Bitcoin Örneğin.

Bu blok zinciri türü, düşük maliyetle ölçeklenebilir zincir üzerinde depolama sağlamayı amaçlamaktadır. Sistemde depolanan veri miktarı arttıkça fikir birliği için gereken hesaplama miktarı azalır, bu da depolama maliyetini düşürür.

hedera karşılaştırılabilir bir grafik yapısı kullanır.

Kripto ör : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • Arweave Mirror Mag Küresel Puan: 9/10

Proje hakkında görüş ör

Arweave’in büyük dosyaların blok zincirinde kalıcı olarak saklanması konsepti yenilikçidir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

AR kriptosu orta derecede değişkendir, ancak fiyat gün içinde düzensiz olabilir.

Fiyat tahmini Arweave tarafından orta vadeli

37 doların altında, AR/USD fiyatı, ilk hedefi 67 dolar olan satın alma için ilginç bir destek alanında.

Fiyat tahmini Arweave tarafından uzun vadeli

Geri dönüş belirtilerine rağmen, Arweave’in grafiği yükselişini sürdürüyor ve bu kripto para birimi artan benimsenme ile 100 dolara ulaşabilir.

Sonuç – Arweave kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu ör

Arweave, kritik verilerin kalıcılığı ile ilgili tüm faaliyet sektörleri için ilginç bir projedir. Çok umut verici bir yardımcı kripto para birimidir.

Satın almak ör (AR) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Satın almak ör (AR) yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar ör (AR)

Crypto’ya yatırım yapmak için önerilen en iyi 3 broker Şubat 2022

Sorumluluk Reddi: Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu