Crypto Bancor (BNT): BNT Almalı mıyım? Fikir,

Kalıcı kayıp, stake için bir protokole kilitlediğiniz kripto para birimlerinin piyasa fiyatlarındaki dalgalanmalar nedeniyle değer kaybetmesidir.

Bancor (BNT) fiyatı: güncel fiyat nedir?

İşte BNT’nin canlı kursu.

Bancor orta vadeli fiyat tahmini: Bancor’un hisse fiyatı nispeten düşüktür. 3 doların altında satın alabilir ve 6 dolardan %100 performans hedefleyebilirsiniz.

Uzun vadeli Bancor fiyat tahmini: Yatırımcılar kalıcı kayıp riskini daha iyi anladıkça Bancor daha fazla likidite kazanacaktır. BNT’nin fiyatı, uzun zamandır beklenen 10 dolara ulaşmak için benimsendiği için değer kazanacaktır.

Bancor projesine ilişkin görüş: Bancor’un güçlü satış noktası, kalıcı kayıplara karşı korumadır.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi: Bir kripto para birimi için Bancor kriptosu çok değişken değildir. Ancak fiyat gün içinde çok rastgele dalgalanabilir.

Kripto ENB : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • BNT Global Mirror Mag Derecelendirme: 9/10

Sonuç – BNT kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu ENB

Bancor, gelişmiş yatırımcı mevduat koruma sistemi ile en büyük DEX’lerden biri olabilir.

BNT hakkında bilinmesi gerekenler

BNT kriptosunun oluşturulması

Guy ve Galia Benartzi, Bancor’u kurdu. Draper Fisher Jurvetson’ın kurucusu Tim Draper, projenin ana yatırımcılarından biri.

İsviçreli kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Bprotocol Foundation, proje için 153 milyon dolar toplamak amacıyla 2017 yılında Bancor ICO’sunu gerçekleştirdi. Toplamda, yaklaşık 11.000 yatırımcı katıldı, o zamanlar rekor!

BNT (Bancor Network Token), Bancor protokolüne özgü ERC20 tokenidir. Ethereum ağı üzerine kuruludur ve Bancor ekosisteminde çok çeşitli uygulamalar sunar. Ayrıca Bancor’a yatırılan tüm jetonlar için varsayılan rezerv para birimidir.

Bancor nasıl çalışır?

BNT belirteci, Bancor ağındaki diğer tüm belirteçlerle eşleştirilir, örneğin: TR/BNT, MANA/BNT, vb. Kullanıcılar, işlem ücretlerinden pasif gelir elde etmek için BNT’lerini Bancor Ağındaki herhangi bir çift havuzuna yerleştirebilir.

Bu, kullanılan mekanizmanın aynısıdır. pankek takası Neresi değiştir.

Bancor’un ana farkı, kalıcı kayıplara karşı korumadır. Bir kullanıcı depozito yaptığında, protokol sigorta poliçesinin sunduğu teminat, hisselerinin aktif kaldığı her gün %1 oranında artar. Bu, 100 gün sonra tam kapsama olgunlaşır.

Bu süreden sonra, ilk 100 gün içinde – veya daha sonra herhangi bir zamanda – meydana gelen herhangi bir kalıcı kayıp, çekilme anında protokol kapsamındadır.

Ancak, 100 günlük son tarihten önce yapılan para çekme işlemleri, yalnızca mevduatın kilitli kaldığı süre ile orantılı olarak kısmi tazminat için uygundur.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Bancor (ENB)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu