Crypto Bitcoin – BTC kriptosunu satın almalı mısınız?

Bitcoin (BTC) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

Kripto türevleri, Goldman’ın kurumsal müşterilerinin – özellikle hedge fonları ve bitcoin madenciliği firmalarının – oynaklık riskini azaltmak veya getirilerini artırmak için ticaret yapmalarına izin verir.

Şimdiye kadar, kripto para birimi ticaretinde uzmanlaşmış şirketler, Bitcoin türev piyasasına hakim oldu.

Bu nedenle Goldman Sachs, bu alandaki teklifini genişleten ilk büyük finans kuruluşlarından biri olacaktır. Banka halihazırda müşterilerine opsiyonlar ve vadeli işlemler sunuyor. Bitcoin ve Ethereum.

Bitcoin Today İncelemeleri ve Analizi

Bitcoin Perşembe öğleden sonra erken saatlerde 39.000 doların altında işlem görüyordu. Ancak Perşembe günkü seans güçlü düşüş hissi ile başladı. Olumlu ABD düzenlemeleriyle ilgili Çarşamba günkü yükselişin çoğu silindi.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu