Crypto BORA (BORA): BORA’ya yatırım yapmalı mısınız?

BORA, içindeki dijital varlıkların değerini korurken bilgilerin güvenli ve şeffaf bir şekilde yayılmasını sağlayan bir blok zinciri ve eğlence platformudur. Orada oyunlar ve diğer eğlenceli uygulamalar geliştirilir.

BORA’nın lansmanı yapıldı. Ethereumancak yakın zamanda ağa taşındı Klaytn.

Kurs tarafından BORA (BORA) : güncel fiyat nedir?

İşte BORA’nın canlı fiyatlara karşı canlı fiyatı BTC.

hakkında bilinmesi gerekenler BORA

kripto oluşturma BORA

Ji-hoon Cha, BORA’nın yeni CEO’su. Daha önce 4:33 Creative Lab ve Smilegate Megaport gibi şirketlerde çalıştı. Güney Kore’deki Sogang Üniversitesi’nden bilgisayar bilimleri alanında yüksek lisans derecesini aldıktan sonra Samsung Electronics’te geliştirici olarak yazılım mühendisliği deneyimi olan Geyhan Song’un yerini aldı.

Nasıl çalışır BORA ?

BORA ekosisteminde kullanıcı kimlikleri, hesapları ve varlıkları tamamen bağlantılıdır ve karşılıklı olarak uyumludur. BORA, farklı içerik servislerinin faaliyetlerini kusursuz bir şekilde yönetebilecek kapasiteye ve ölçeklenebilirliğe sahiptir.

BORA, bir ana ağ ve Yan Zincirler adı verilen birçok paralel zincir içeren bir çift blok zinciri tasarımına dayanmaktadır. Yapı modüler ve genişletilebilir. Ek olarak, yan zincir büyümesinin yapısal bir sınırı yoktur, bu nedenle yan zincirler eklenerek performans süresiz olarak ölçeklenebilir.

BORA belirteçleri ile kullanıcılar, oyunlar da dahil olmak üzere BORA’da dijital içerik satın alabilir, satabilir ve ticaret yapabilir.

Kripto BORA : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • BORA Mirror Mag Küresel Puan: 9/10

Proje hakkında görüş BORA

BORA, kripto para biriminin benimsenmesini hızlandırabilen bir eğlence platformudur.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

BORA kripto para birimi spekülatif değildir ve oldukça kararlıdır.

Orta vadeli BORA fiyat tahmini

BORA, kripto para piyasasındaki düşüşe direniyor. BORA/USD fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,16 dolardan çok uzakta değil ve bu orta vadeli bir hedef.

Uzun Vadeli BORA Fiyat Tahmini

Kripto para piyasası bir sonraki yükseldiğinde, BORA/USD en iyimser tahminlerin 100$’a kadar çıkmasıyla kolayca 1,5$’a ulaşabilir!

Sonuç – BORA kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu BORA

BORA kripto para birimi, portföyünüzü piyasa oynaklığına karşı koruyabilen uzun vadeli sağlam bir varlıktır.

Satın al BORA (BORA) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Satın al BORA yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar BORA (BORA)

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu