Crypto Cardano – Günün analizi ve haberleri

Cardano (ADA) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Cardano’nun canlı fiyatı.

Cardano, ağının benimsenmesinde rekorlar kırıyor ve özellikle ağının düşük maliyetleri sayesinde kendisini DeFi’de önemli bir oyuncu haline getiriyor. ADA düşüş trendindeyken, bu, Cardano’nun babası Charles Hoskinson’ın yazar Laura Shin’in son kitabında bazı yalanlarla suçlanmasıyla ortaya çıkıyor. kriptopistler.

kriptopistler Cryptocurrency ekosistemindeki önemli oyunculara genel bir bakış sağlar ve Charles Hoskinson listededir. Bayan Shin’e göre, Hoskinson, dereceleri ve eğitimiyle ilgili birkaç yanlış iddiada bulundu. Shin, kurucunun daha önce kendisine bir doktora programından ayrıldığını bildirdiğini ve bunun yanlış olduğunu söylediğini söyledi.

Hoskinson, Shin’in kitabını Twitter’da “harika bir kurgu eseri” olarak nitelendirerek Shin’in iddialarda bulunmasına neden oldu. Kripto para gazetecisi, Hoskinson’dan eğitimiyle ilgili iddiaları ile üniversitelerin Hoskinson’ın doktora programlarına hiçbir zaman kaydolmadığı ve kurumlardan birinin matematik alanında doktora bile vermediği yönündeki ifadeleri arasındaki tutarsızlıkları açıklamasını isteyerek yanıt verdi.

Crypto ADA Alıntılar, İncelemeler ve Analizler

Hala muğlak olan bu olay, muhtemelen Amerika Birleşik Devletleri’nde kripto para birimleri için elverişli görünen gelişmelerle çabucak unutulacak. ABD Hazine Bakanı Yellen Salı günü yaptığı açıklamada, Başkan Biden’ın bir icra emrinde belirtilen stratejinin “ülke, tüketiciler ve işletmeler için önemli faydalar sağlayabilecek sorumlu inovasyonu teşvik edeceğini” söyledi. » ADA Avrupa hisse senetleri çeyrek seansta %6,4 değer kazandı.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu