Crypto Celo (CELO): CELO’ya yatırım yapmalı mısınız?

Celo, kripto para birimleri için küresel bir ödeme altyapısı görevi gören mobil odaklı bir platformdur. Bunu yapmak için platform sabit paralar çıkarır. Celo kripto para birimi (CELO) fiyatlarını dengeler.

Kurs Celo tarafından (CELO) : güncel fiyat nedir?

İşte Celo’nun canlı kursu.

hakkında bilinmesi gerekenler çello

kripto oluşturma CELO

Celo, daha önce GoDaddy’de yönetici olarak çalışan René Reinsberg ve Marek Olszewski’nin yanı sıra sırasıyla eski bir GoDaddy yöneticisi olan Sep Kamvar ve Marek Olszewski tarafından 2017 yılında piyasaya sürüldü. Google ve bir MIT profesörü.

Celo, özel ve kamu jeton satışlarında yaklaşık 120 milyon CELO jetonu satarak 2018 ile 2020 arasında yaklaşık 46,5 milyon dolar topladı. Girişim sermayesi firmaları a16z Crypto, General Catalyst ve Social Capital büyük yatırımcılar arasında yer alıyor.

Bir Celo ittifakı oluşturuldu, Deutsche Telekom, Andreessen Horowitz ve Andreessen Horowitz dahil olmak üzere 100 üyesi var. madeni para tabanı.

Nasıl çalışır çello ?

Celo’nun misyonu, herhangi bir telefon numarasına ve bu numaradan ödeme yapılmasını sağlayarak finansal faaliyetleri dünyanın her yerinden herkes için erişilebilir kılmaktır.

Celo, blok zincirinde operasyonlarını yürütmek için iki tür yerel jeton kullanır: protokol değişikliklerine oy vermek için bir yönetişim jetonu olan CELO ve fiat para birimleri tarafından desteklenen sabit paralar:

  • Celo Doları (cUSD)
  • Celo Euro (cEUR)
  • Brezilya reali tarafından desteklenen Celo Real (cREAL)

CELO’nun değeri dalgalanıyor ve bu yapılandırma sayesinde, sabit paralar CELO tokeni teminat olarak kullanılarak stabilize edilebilir.

Celo ayrıca sabit paralarını daha fazla desteklemek için rezerv olarak saklanan çeşitli kripto para birimlerinden oluşan bir sepet kullanır. Bu ek güvenlik sağlar.

Celo’da başlatılan bazı DApp’ler

Kripto CELO : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Celo Mirror Mag Küresel Derecelendirme: 7/10

Proje hakkında görüş çello

Celo ilginç, ancak buna benzer birçok stabilcoin projesi var ve rekabet şiddetli.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Celo’nun fiyatı, birkaç saat içinde %50’ye ulaşabilen dalgalarla özellikle değişken.

Fiyat tahmini Celo tarafından orta vadeli

Celo çoğu zaman menzil içinde gelişir. Fiyatın 2,5 dolara düşmesi, 6 dolardan yeniden satması ve yeniden başlaması için düşük satın alır.

Fiyat tahmini Celo tarafından uzun vadeli

Celo’nun sabit paraları için kullandığı teminat sistemi, bu kripto para biriminin uzun vadeli net bir yükseliş trendine sahip olmasını engelleyecektir.

Kapanış – Zorunda-o kriptoya yatırım yapıyor CELO ? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu çello

Stabilcoin dünyasındaki rekabete rağmen, Celo’nun cREAL gibi gelişmekte olan ülke para birimleriyle desteklenen stablecoin’leri piyasaya sürerek kazanacağı çok şey var.

Satın al çello (CELO) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Satın al çello yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar çello (CELO)

Crypto’ya yatırım yapmak için önerilen en iyi 3 broker Şubat 2022

#2 🥈 Bitcoin Trader: ticaret robotu ticaret #1
✔️ Otomatik ticaret robotu 1 numara

✔️ Demo hesap Bedava ve smüşteri servisi 7/24

#3 🥉 DogeCoin Millionaire: %100 DogeCoin platformu

✔️ uzman DogeCoin kriptosunun
✔️ Demo hesap Bedava ve smüşteri servisi 7/24

Sorumluluk Reddi: Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu