Crypto Chiliz: CHZ’ye yatırım yapmanın zamanı geldi mi?

kursu Chiliz (CHZ) : güncel fiyat nedir?

İşte Chiliz canlı fiyatı.

Suçlamalara göre Alexandre Dreyfus, Chiliz’in fiyatının düşmesine neden olmamak için personele kripto para ödemedi.

Bizim okuyun Chiliz (CHZ) incelemesi.

CEO savunmasında, bazı pazarlama ortaklarına ve danışmanlara zamanında ödeme yapılmamasından ve CHZ’lerini satan ortaklar nedeniyle gerçek Chiliz yatırımcılarının para kaybedebileceğini söyledi.

Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, Kripto Piyasalarını Manipüle Etmekle Suçlandı. ödemeleri durdurarak Chiliz (#CHZ) fiyatını manipüle etmekle karşı karşıya kaldı. https://t.co/u5WULoX9Zt

Chiliz Fiyat Tahmini kısa vadeli

Destek 0,23 dolarda oluştu. Bu, Çarşamba gününden itibaren piyasalarda beklenen volatilite ile birlikte scalpers için iyi bir hedef.

Chiliz Fiyat Tahmini orta vadeli

2021’deki ilk güçlü yükselişinden sonra Chiliz geri çekildi ve istikrar kazandı. Teknik kurulum, 0,20 doların altının 0,55 doları hedeflemek için iyi bir satın alma olduğunu gösteriyor.

Fiyat tahminive Chiliz uzun vadeli

Chiliz konsepti birçok kulüp tarafından benimsenecek ve 2023’ün ortalarında muhtemelen 1 dolara ulaşacak olan CHZ için iyiye işaret.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Okumak Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için eksiksiz CoinHouse incelememiz.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu