Crypto.com Coin (CRO) 24 saatte -%26 kaybetti, öyle mi?

Crypto.com Coin, Crypto.com değişim platformu tarafından 2016 yılında başlatılan Crypto.com Chain blok zincirinin yerel kripto para birimidir. Bu platform, projeleri barındırmak için geliştirildi ve tüccarlara çeşitli e-ticaret çözümleri sunuyor.

Haberlerde:

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Crypto.com ve bağlı kuruluş ağları, ağa daha fazla yatırım çekmek için cazip kampanyalar başlattı.

Crypto.org Coin’in yeniden markalaşması kronolar ve devam eden Supercharger ödül bahsi ile UFC bilet dağıtımının tümü bu yönde atılan adımlardır.

Ancak temel olarak, zincir üzerindeki istatistikler, yatırımcıların en iyi durumda olmadığı göz önüne alındığında, servetin şu anda cesur olanı gerçekten destekleyip desteklemediğini göstermiyor.

Takip eden kayıplar, yatırımcıların %36’sından fazlasını, varlıkları zararda olduğu için nakit sıkıntısı içinde bıraktı.

Crypto.com Coin (CRO) fiyatı: güncel fiyat nedir?

İşte Crypto.com Coin canlı fiyatı.

Crypto.com Coin hakkında bilinmesi gerekenler

CRO kriptosunun oluşturulması

Crypto.com Coin, Crypto.com platformuna güç veren kripto para birimidir. Bu Singapur merkezli burs, Polonyalı Chris Marszalek tarafından kuruldu. CRO, Crypto.com tarafından “her cüzdana kripto para koyma” (ortalama insanların) vizyonunun bir parçası olarak başlatıldı. Şirketin kendisi Haziran 2016’da Kris Marszalek, Rafael Melo, Gary Or ve Bobby Bao tarafından Monaco Technologies GmbH olarak kuruldu.

Crypto.com Coin nasıl çalışır?

Crypto.com Zinciri, bir kripto para birimi projeleri ağı başlatmak ve tüccarların kripto para birimlerini ödeme olarak kabul etmelerini sağlamak için oluşturuldu. Müşteriler, CRO ile ödemeleri kabul etmek ve ürün ve hizmetler için ödeme yapmak için Crypto.com Cüzdan uygulamasını kullanabilir.

Crypto CRO: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Crypto.com Coin Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 7/10

Crypto.com Madeni Para Projesi İncelemeleri

CRO, Crypto.com uygulaması tarafından en çok vurgulanan kripto para birimidir, çünkü bu kripto borsası, özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde giderek daha popüler hale gelir. Bu, CoinMarketCap sıralamasında İlk 15’e girmeyi başaran CRO için iyiye işaret.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

CRO, zaman zaman şiddetli olabilen dalgalanmalarla hala değişkendir.

Orta Vadeli CRO Fiyat Tahmini

Düşüş trendi onaylandı. Ancak 2021 rallisini kaçıranlar için CRO/USD fiyatı yakında Ekim seviyelerine düşüyor.

Uzun Vadeli CRO Fiyat Tahmini

Crypto.com’un popülaritesi arttı ve CRO’yu değerini artıracak yeni kripto takipçilerine maruz bırakacak.

Sonuç – Crypto.com Coin kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Crypto.com Coin incelememizin sonucu

Crypto.com Coin, 10 milyondan fazla kullanıcısı olan popüler bir platform üzerine inşa edilmiştir. Güvenilir bir kripto para birimidir.

Ticaret yapmak için Crypto.com Coin (CRO) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Crypto.com Coin’i satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Crypto.com Coin’e (CRO) Yatırım Yapmak İçin Faydalı Kaynaklar

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Marc Sorsen
Marc Sorsen’den son makaleler (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu