Crypto Cosmos (ATOM): yatırım yapmalı mıyım

Cosmos, merkezi olmayan bir otonom paralel blok zinciri ağıdır. Her blok zinciri ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilirler. Cosmos’tan önce blok zincirler birbirinden izole edildi ve birbirleriyle iletişim kuramadı. Ağın kripto para birimi ATOM’dur.

18 Şubat 2022 Güncellemesi: ATOM yeniden yükselişte!

Cosmos fiyatı, trend çizgisi desteğindeki düşüşün ardından geçen hafta güçlü bir ralli kaydetti ve ATOM rallisinin sıkı bir şekilde rayına oturduğunu kanıtladı. Evren ( ATOM/USD ) Salı günü erken işlemlerde %18 artışla beş günlük galibiyet serisini %54’e çıkardı ve tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar gündeme getirdi.

Geçtiğimiz altı hafta boyunca ATOM, Temmuz ortasından bu yana yaklaşık %200 büyüyerek en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. Bu, Cosmos’un piyasa kapitalizasyonunu 5.75 milyar dolara çıkarmasına yardımcı oldu. Sonuç olarak, 28. en büyük kripto para birimi olmak için sıralamaya yükseldi.

Blockchain birlikte çalışabilirliğine odaklanan Cosmos, son zamanlarda birçok olumlu gelişme kaydetti. Merkezi Olmayan Finans (DeFi) protokollerinin piyasaya sürülmesinin ardından, bir yan zincirin piyasaya sürülmesi, varlık transferlerini mümkün kıldı. Ethereum ( ETH/USD ) . Ek olarak, Cosmos da entegrasyon üzerinde çalışıyor bitcoin ( BTC/USD ) .

Bu kesinlikle boğalar için cesaret verici. Ancak daha da cesaret verici olan şey, trend çizgisi desteğine döndükten sonra Cosmos fiyatının daha da artması. Bu, yükseliş trendini doğrular ve yükseliş görünümünü güçlendirir.

ATOM Fiyat Tahmini

Günlük grafik, ATOM’un geçen hafta %30 düştüğünü ve tersine dönmeden önce yükseliş trendini 17.20$’a işaret ettiğini gösteriyor. Bu, Cosmos’u bu sabah 26.39 $ ile dört ayın en yüksek seviyesine çıkararak ralliyi ateşledi. Açık bir yukarı yönlü hedef, Mayıs ayının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 32,74 dolar ve ivme göz önüne alındığında, bu kısa süre içinde tehdit altında olabilir.

Yükselen ticaret hacimleri, yükselişi destekliyor ve istekli alıcılar öneriyor. Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı alım bölgesine girdi ve 74.71’de rallinin uzadığını gösteriyor. Ek olarak, kriptolara dönen spekülatif pislik belirtileri var. Bu nedenle, yüksek fiyatın peşinde koşmak risk taşır.

Bununla birlikte, ATOM şu anda 17.95 $ olarak görülen trend çizgisi desteğinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş görünümü devam ediyor. Ancak Cosmos fiyatı bu seviyenin altına düşerse hem trend çizgisini hem de yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Cosmos fiyatı (ATOM): Mevcut fiyat nedir?

İşte Cosmos’un canlı seyri.

Kozmos hakkında bilinmesi gerekenler

ATOM kriptosunun oluşturulması

Interchain Foundation (ICF), Cosmos’u ve ağı destekleyecek ekosistemi geliştirmek için oluşturulmuş İsviçreli, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Blockchain şirketi All in Bits inc. Cosmos ağını kurmak için ICF tarafından işe alındı.

Kozmos nasıl çalışır?

ATOM belirteci, Cosmos ağındaki tüm blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirliği sağlamak için gereklidir. Elde tutulabilir, harcanabilir veya stake edilebilir. Ağa daha fazla blok zinciri eklendikçe ve işlem geçmişlerini depolamak için Cosmos hub’ına bağlı olarak ATOM’un değeri artabilir.

ATOM sahipleri, bahisten token alırken ağ iyileştirmelerinde oy hakkı kazanırlar. ATOM kripto para birimlerinin ihracında şu anda bir sınır olmadığını bilmek önemlidir. Cosmos, stake edilen jetonlara dayalı olarak dolaşımdaki jeton miktarını değiştirir. Bu nedenle kripto para birimi enflasyona tabidir.

Kripto ATOM: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Cosmos Mirror Mag Küresel Derecelendirme: 8/10

Cosmos projesine ilişkin görüş

Cosmos sadece blok zincirler arasında bir geçit değildir ve özellikleri onu kripto para birimi endüstrisi için faydalı bir platform haline getirir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

ATOM’un dalgalanmaları gün içinde oldukça düzensiz, ancak bu kriptodaki eğilim yükselişte.

Orta vadeli ATOM fiyat tahmini

Kripto para piyasası bir bütün olarak düşerken, ATOM direniyor ve 2022’de yeni zirveler bekleniyor.

Uzun Vadeli ATOM Fiyat Tahmini

Eight Global CEO’su Michael Van de Poppe’nin de düşündüğü gibi, Cosmos (ATOM/USD) 100 dolara ulaşabilir.

Sonuç – Crypto Cosmos’a yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Cosmos incelememizin sonucu

Cosmos, sektördeki en ölçeklenebilir blok zinciri çözümü gibi görünen şeyi sergileyen yenilikçi bir projedir.

Ticaret yapmak için Cosmos (ATOM) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Cosmos’u satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Cosmos’a (ATOM) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

Crypto’ya yatırım yapmak için önerilen en iyi 3 broker Şubat 2022

#2 🥈 Bitcoin Trader: ticaret robotu ticaret #1
✔️ Otomatik ticaret robotu 1 numara

✔️ Demo hesap Bedava ve smüşteri servisi 7/24

#3 🥉 DogeCoin Millionaire: %100 DogeCoin platformu

✔️ uzman DogeCoin kriptosunun
✔️ Demo hesap Bedava ve smüşteri servisi 7/24

Sorumluluk Reddi: Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu