Crypto Ethereum: ETH’ye yatırım yapmanın zamanı geldi mi?

Canlı ETH fiyatı

İki zincir birleşecek ve Ethereum 2.0 nihayet canlı olacak ve iş kanıtından (PoW) hisse kanıtı (PoS) mekanizmasına etkili geçişi işaretleyecek.

Ethereum birleştirme test ağlarının bir sonraki yinelemesi olan Fırın artık yayında 🔥🧱 Düğüm operatörlerinin, uygulama geliştiricilerin, staker’ların, araç/infra sağlayıcılarının ağ üzerindeki kurulumlarını test etmesi şiddetle tavsiye edilir. Blog gönderisi, başlamak için tüm bilgilere sahiptir 😁 https://t.co/TCHBZxcFlt

Ethereum ağı uzun süredir PoS’a doğru ilerliyor ancak birçok engelle karşılaştı. Bununla birlikte, bu son geçiş Haziran ayı sonuna kadar tamamlanmalı ve Ethereum’un ölçeklenebilirliğini, güvenliğini ve sürdürülebilirliğini artıracaktır. “Ethereum katillerinden” gelen rekabet gibi bu çok önemli olacak. solana, Akıllı Zincir ve Puantiye giderek güçleniyor.

Ethereum (ETH) – Günün Analizi

Yıldan bugüne, Ethereum %30 düştü ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.891$’dan %48 düşüşle 2.529$’dan işlem görüyor. Bu son geçişle birlikte, Ethereum rekabette bir avantaj elde edebilir ve yılın ikinci yarısında bir fiyat artışından yararlanabilir. Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesini geri kazanması pek olası değil, ancak ETH’nin 3.000 doların üzerinde kapanması muhtemel.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu