Crypto Hedera (HBAR): HBAR Almalı mıyım?

Hedera fiyatı (HBAR): Güncel fiyat nedir?

İşte Hedera’dan canlı kurs.

Hedera hakkında bilinmesi gerekenler

HBAR kriptosunun oluşturulması

gibi büyük gruplar GoogleIBM, Boeing, LG, T-Mobile, Nomura, Deutsche Telekom ve EDF Hedera ağını çalıştırın. Proje, 2017 yılında Leemon Baird tarafından başlatılmıştır. Leemon, bir bilgisayar bilimi profesörü ve aynı zamanda Swirds Inc.’in CEO’sudur.

Hedera, herkesin uygulama alışverişinde bulunabileceği ve uygulama geliştirebileceği, ancak yazılımın bir Yönetim Kurulu oluşturan bir grup şirketler tarafından denetlendiği bir platform sağlamayı amaçlayan bir ağdır. Hedera bu amaca, kendisini diğer platformlardan ayıran dikkate değer tasarım tavizleri vererek ulaşıyor.

Hedera nasıl çalışır?

Hedera, diğer blok zincirlere kıyasla rekabetçi işlem hızı, düşük yüksek ücretler ve daha düşük güç tüketimi sunmak için bir tür hisse kanıtı konsensüsü kullanır.

Hedera’ya göre ağ, üç ila beş saniyelik bir yerleşim ve onay süresi ile saniyede 10.000’den fazla işlemi işleyebilir. Hedera’daki ortalama işlem maliyeti 0,0001 ABD dolarıdır ve ağ, popüler blok zincirleri tarafından kullanılan enerjinin bir kısmını kullanır. Ethereum. İşlemleri doğrulayan düğümler, bunu yapmak için ağa davet edilmelidir.

Hedera’da başlatılan DApp örnekleri:

Crypto HBAR: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Hedera Mirror Mag Küresel Derecelendirme: 7/10

Hedera projesine ilişkin görüş

Sadece 30 civarında kurul tarafından eğitilmiş doğrulayıcı ile Hedera’nın ademi merkeziyetçiliğine yönelik birkaç eleştiri var. Ancak proje çok güvenilir ve sağlam temellere sahip.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

HBAR değişken ve değişkendir, ancak orta ve uzun vadeli bir pozisyon için iyi bir adaydır.

Orta Vadeli HBAR Fiyat Tahmini

Fiyat şu anda nispeten düşük, 2022’de olası bir toparlanma öngörmek için bir fırsat.

Uzun Vadeli HBAR Fiyat Tahmini

Proje sağlam ve büyük çok uluslu şirketlerin desteğine sahip. Bu, 2023 yılına kadar bir sonraki yükseliş dalgasında 1 dolara ulaşabilecek HBAR kripto para birimi için iyiye işaret ediyor.

Sonuç – Hedera kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Hedera incelememizin sonucu

Hedera projesi yeterince merkezileştirilmemiş olsa bile, yüksek kaliteli DApp’leri başlatmayı mümkün kılıyor. Bu ekosistem, uzun vadede kripto para birimini artıracak.

Ticaret yapmak için Hedera (HBAR) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Hedera’yı satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Hedera’ya Yatırım Yapmak İçin Yararlı Kaynaklar (HBAR)

Crypto’ya yatırım yapmak için önerilen en iyi 3 broker Mayıs 2022

Sorumluluk Reddi: Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu