Crypto Holo (HOT): HOT almalı mısınız? Fikir,

Holo, tıpkı merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) destekleyen bir eşler arası ağ kurmayı amaçlayan Holochain blok zincirine dayalı bir projedir. Ethereum. Holochain, eski blok zincirlere sürdürülebilir bir alternatif olmayı hedefliyor. Holochain ağı, “HApp” adlı merkezi olmayan uygulamaları çalıştıran dağıtılmış bir internet kurmayı hedefliyor.

Holo fiyatı (SICAK): Mevcut fiyat nedir?

İşte Holo’nun canlı kursu.

hakkında bilinmesi gerekenler merhaba

Holo kriptosunun oluşturulması

Holochain’in kurucu ortakları ve geliştiricileri Arthur Brock ve Eric Harris-Braun’dur. Beyaz kağıdın oluşturulmasından bu yana alternatif para birimleri üzerinde çalışıyorlar. Bitcoin. Ancak Holochain yalnızca Şubat 2018’de piyasaya sürüldü.

Holo nasıl çalışır?

Holochain, yaygın olarak kullanılan konsensüs algoritmalarından (POS ve POW) farklı olan dağıtılmış karma tabloları kullanır. Bu sistem, bir konsensüs algoritması ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu nedenle, bu ağdaki işlemleri doğrulamak için gereken enerji miktarı en aza indirgenmiştir.

Holochain’de 2 yerel kripto para birimi vardır: Holo (HOT) ve HoloFuel

  • Holo-yakıt: Ethereum gazına benzer şekilde çalışır, ancak Holo bunu “karşılıklı kredi muhasebesi sistemi” olarak tanımlar. HoloFuel, holo üzerinde DApp barındırma hizmetleri için milyarlarca günlük mikro işlemi işlemeyi amaçlayan bir P2P ağıdır. HoloFuel varlık desteklidir.
  • bu SICAK kripto para birimi Holo ağında bir ödeme yöntemi olarak kullanılır. Ağ katılımcıları, uygulamaları barındırarak diğer kullanıcılara bilgi işlem gücü kiralamak için Holo’yu kullanır. HOT jetonları ile ödenir. HOT ayrıca birkaç kripto para birimi borsasında işlem görebilir.

HOT, HoloFuel sahipleri için yedek para birimi olarak hizmet veren HOT’lar ile 1:1 oranında HoloFuel ile değiştirilebilir.

Holochain’de başlatılan bazı HApp’ler

Kripto merhaba : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • Holo Mirror Mag Genel Derecelendirme: 8/10

Proje hakkında görüş merhaba

Holo’nun blok zinciri çevreye duyarlıdır ve en verimli ağların en yeni neslinin bir parçasıdır.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Holo kripto nispeten istikrarlı ve spekülatif değil.

Fiyat tahmini Holo tarafından orta vadeli

Holo kripto para birimi, 0,0044 dolarlık “tabanına” veya teknik desteğine geri döndü. Oradan bir satın alma, önümüzdeki çeyrek için 0,01 ABD dolarını hedeflemenize olanak tanır.

Fiyat tahmini Holo tarafından uzun vadeli

Birçok takipçi 2021’de Holo’nun 1 dolara ulaşıp ulaşamayacağını merak etti. HOT o zamandan beri çok geri çekildi ve 0,03 $ (2021 yüksek fiyat) şimdi bize gerçekçi bir uzun vadeli hedef gibi görünüyor.

Sonuç – Crypto Holo’ya Yatırım Yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu merhaba

Holo, DApp platformlarından gelen rekabete rağmen çok farklı bir blok zinciridir. Gelecek vaat eden sürdürülebilir bir ağdır.

Satın almak merhaba (SICAK) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale adım adım çevrimiçi bir komisyoncu aracılığıyla bir kripto para biriminin nasıl alınıp satılacağını öğrenmek için.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Satın almak merhaba (SICAK) yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar merhaba (SICAK)

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, çevrimiçi bir broker ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu