Crypto IoTeX (IOTX): IOTX Almalı mıyım? Fikir,

IoTeX (IOTX) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte IoTeX’in canlı kursu.

hakkında bilinmesi gerekenler IoTeX

IoTeX kriptosunun oluşturulması

IoTeX, IoT’nin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için blok zinciri, donanımı ve uç bilgi işlemi entegre eder. Üst düzey bilimsel araştırmacılar ve mühendislerden oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir. Proje Jing Sun, Qevan Guo, Xinxin Fan ve IoTeX CEO’su Raullen Chai tarafından kuruldu.

IoTeX nasıl çalışır?

IoTeX, tek bir kök blok ve ona bağlı birçok zincir içeren bir blok zinciri kullanır. Kişilerin ve işletmelerin bağlı cihazlarını daha iyi yönetmesine olanak tanır. IoTex, Roll-DPoS (Roll-temelli bahis kanıtı) bu, IoT cihazlarını hız ve ölçekle bağlamasını sağlar.

IOTX, IoTeX’e güç sağlayan bir yardımcı program belirtecidir. Diğer şeylerin yanı sıra işlemler için ödeme yapmak, pay almak, ağ yönetimine katılmak (oy hakkı) veya yeni cihazları IoTex’e bağlamak için kullanılabilir. Bu bir ERC20 jetonu bu, IoTeX ekosistemine katılmanıza izin verir. IOTX belirtecini kullanarak IoT cihazlarını IoTeX ağına bağlayabilirsiniz.

Kripto IoTeX : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • IoTeX Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 9/10

Proje hakkında görüş IoTeX

Marketsandmarkets sitesine göre, IoT pazarının 2026 yılına kadar 650.5 milyar dolara ulaşacağını biliyorsak, IoTex projesinin alaka düzeyi şüphesizdir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

IoTeX özellikle değişkendir ve 24 saat içinde %100’den fazla belirgin dalgalanmalara sahiptir.

Fiyat tahmini IoTeX tarafından orta vadeli

2021’deki zirvesinden sonra, IOTX çok geriledi ve 0,1 dolar civarında bir taban oluşturuyor. Bu seviyeden 0,25 dolar fiyatına ulaşabiliriz.

Fiyat tahmini IoTeX tarafından uzun vadeli

IOTX’in dalgalanan hızı göz önüne alındığında, bu kripto para birimi, kripto para piyasasında bir sonraki yükseliş sırasında 0,5 dolardan fazla yeni bir rekor kırabilir.

Sonuç – IoTeX kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu IoTeX

IOTX umut verici ve blok zinciri tabanlı IoT sektörü, piyasadaki kadar doygun değil. kripto kredisi Örneğin.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar IoTeX (IOTX)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu