Crypto Moonbeam (GLMR): Yatırım Yapmalı mıyım?

Bizim okuyun Polkadot incelemeleri.

Kurs Ay Işını (GLMR) tarafından : güncel fiyat nedir?

İşte Moonbeam’in canlı fiyatı.

Orta Vadeli Ay Işını Fiyat Tahmini: en ay ışını 2022’nin başlarında piyasaya sürüldü ve ilk fiyat desteği 2 dolardı. 2,5 doların altında alıp orta vadede 4 doları hedefleyebiliriz.

Uzun Vadeli Ay Işını Fiyat Tahmini : GLMR henüz yükseliş momentumu göstermedi, ancak bu kripto para birimi, ekosisteminin büyük ölçüde benimsenmesiyle 8 dolara ulaşabilir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi: Yakın zamanda piyasaya sürülen Moonbeam çok değişken.

Proje hakkında görüş Ay ışını: Moonbeam ekosistemi zenginleştiriyor Puantiye ve Ethereum, DApp geliştiricileri için yeni olanaklar sağlayarak.

Crypto Moonbeam: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Ay Işını Aynası Mag Küresel Derecelendirme: 8/10

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Sonuç – Moonbeam Crypto’ya Yatırım Yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu ay ışını

Moonbeam ilginç bir proje, ancak mevcut bir blok zincirinin bir uzantısı olduğu için kripto para biriminin büyüme potansiyeli azaltılabilir.

Moonbeam hakkında bilinmesi gerekenler

Moonbeam kriptosunun oluşturulması

PureStake, Moonbeam Networks’ü yarattı ve Ay nehri, Moonbeam Vakfı tarafından destekleniyor. Proje babası Derek Yoo’nun “çok kanallı bir gelecek” vizyonunu gerçekleştirmek için işbirliği yapıyorlar. Geliştirme ekibi, Moonbeam’in erişimini Polkadot ekosisteminin ötesine genişletmeyi planlıyor.

Ay Işını nasıl çalışır?

Moonbeam, kullanıcıların hem Ethereum hem de Polkadot üzerinde işlem yapmasına izin veren bir köprü görevi görür. Buradaki fikir, zamanla, giderek daha fazla insanın birden fazla blok zincirinde bulunan özellikleri kullanmak, birinde özellikler oluşturmak ve sonra bunları diğerinde kullanmak isteyecek olmasıdır.

Moonbeam’in yerel simgesi GLMR’dir. Ağ üzerinde akıllı sözleşmelerin yürütülmesinin yanı sıra merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) performansını ve sistem güvenliğini sağlar.

Ayrıca ağ işlem ücretlerini ödemek ve düğümleri ödüllendirmek için kullanılır. Sahipler ayrıca ağ yönetişimi ile ilgili fikirlere oy verebilir.

Moonbeam’in zincirler arası işlevi, halihazırda çalışmakta olan Ethereum tabanlı projeler için faydalı olabilir. Geliştiriciler, daha düşük maliyetlerle artırılmış ölçeklenebilirlikten yararlanabilir.

Ek olarak, Polkadot’un (ana) aktarma zincirine parachainler ve ek işlevler eklemek için Ethereum üzerindeki iş yükünün bir kısmını Moonbeam’e geçirebilirler.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Ay Işığı (GLMR)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu