Crypto PAX Gold (PAXG): PAX Almalı mıyım

PAX Gold (PAXG) fiyatı: güncel fiyat nedir?

İşte PAX Gold canlı fiyatı.

Orta Vadeli PAX Altın Fiyat Tahmini: PAX Gold kripto para birimi, bir ons altının fiyatını sadakatle takip eder. Bunu analiz etmek, jeopolitik gerilimler ve 2022’de Batı ile Rusya arasındaki ekonomik savaşla 2100 doları geçebilecek altının fiyatını analiz etmeye benziyor.

Uzun Vadeli PAX Altın Fiyat Tahmini: altın ve PAX Gold fiyatının 2023 yılına kadar 2000$ civarında seyretmesi bekleniyor.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi: PAX Gold ve altının fiyatı diğer kripto para birimlerinden çok daha az değişkendir. Bununla birlikte, PAX Gold, aşağıdaki gibi itibari para destekli sabit paralardan çok daha volatildir. ip.

PAX Gold projesine ilişkin görüş: PAX Gold fikri mükemmel, kripto para sahiplerine altına maruz kalma imkanı sunmanın yanı sıra, bu stablecoin ayrıca portföyünüzdeki oynaklığı azaltın.

Kripto PAX Altın : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • PAX Gold Global Mirror Mag Derecelendirme: 9/10

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Sonuç – PAX Gold kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu PAX Altın

PAX Gold, USD Coin (USDC) gibi diğer sabit paralar tarafından giderek daha fazla imrenilecek.

PAX Gold hakkında bilmeniz gereken her şey

PAX Gold kriptosunun oluşturulması

PAX Gold, Paxos Trust Company tarafından piyasaya sürülen sabit paralardan biridir. Paxos, 2011 yılında CEO’su Charles Cascarilla ve Rich Teo tarafından kurulmuş bir Blockchain şirketidir. en Kişi Doları (USDP) Paxos tarafından piyasaya sürülen başka bir stabilcoindir.

PAX Gold nasıl çalışır?

PAXG altınla destekleniyor. Paxos Trust Company, ihraç edilen PAXG’ler için ortaklarıyla birlikte, özellikle Amerikan özel güvenlik ve koruma şirketi Brink’s’in kasalarında fiziksel bir altın rezervi bulundurur.

Paxos, PAXG’yi Ethereum blok zincirinde bir belirteç olarak yarattı, bu da diğer ERC20 kripto para birimleriyle değiştirilebileceği anlamına geliyor.

Paxos, rezervlerini koruduğundan emin olmak için PAXG token arzının sahip olduğu altın miktarıyla eşleştiğinden emin olmak için aylık olarak denetlenir.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar PAX Altın (PAXG)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu