Crypto Polkadot (DOT): Satın alma zamanı geldi mi?

Polkadot (DOT) fiyatı: güncel fiyat nedir?

İşte Polkadot’un canlı fiyatı.

Bu taahhüdü göstermek için DFG, Polkadot Ekosistem Fonu’nu 20 milyon dolardan 50 milyon dolara çıkardı. Bu, Polkadot ağının daha fazla parachain içermesi için daha da geliştirilmesini teşvik etmelidir.

Şirketin CEO’su ve kurucu ortağı James Wo, Puantiye, çünkü ağın Web3’ün gelişimi için çok önemli olduğuna inanıyor. CoinTelegraph’a konuşan Wo, şimdi Web3 altyapısını oluşturma zamanının geldiğini ve Polkadot’un vizyonuna açıkça inandığını söyledi.

Bu yatırım DOT’u nasıl etkiler?

Herhangi bir projenin geliştirilmesi için finansman çok önemli olduğundan, DFG’nin yatırımı 2022’de Polkadot ağına yardımcı olmalıdır. Bu sayede DOT, yatırımlar aktıkça değer artışını görmelidir. Ayrıca, yatırımcılar projeye daha fazla güvendiğinde TVL artacaktır. DOT fiyatına gelince, düşük hacimlerle Pazartesi günü ton tereddütlü.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu