Crypto Qtum (QTUM): QTUM Almalı mıyım? Fikir,

Qtum (QTUM) fiyatı: güncel fiyat nedir?

İşte Qtum’un canlı kursu.

Kripto Qtum : bizim 2022 için görüş ve tahmin

  • Qtum Mirror Mag Küresel Derecelendirme: 8/10

Proje hakkında görüş miktar: Qtum, DApp’ler için Ethereum’a daha ucuz bir alternatiftir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi: Qtum kripto, oldukça hızlı aşağı yönlü dalgalanmalarla orta derecede değişkendir.

Fiyat tahmini Qtum tarafından orta vadeli : Qtum fiyatı satın almak için düşük ve 16.5$ alanı iyi bir orta vadeli kâr hedefi.

Fiyat tahmini Qtum tarafından uzun vadeli: Qtum’un bir sonraki kripto para birimi toplu hareketinde 37 $ kazanması bekleniyor.

Sonuç – Qtum Crypto’ya Yatırım Yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu Qtum

Qtum, fiyatı oldukça değişken olan ve daha fazla oynaklık arayan tüccarlar için ideal olan Ethereum’a bir alternatiftir.

Qtum hakkında bilinmesi gerekenler

Qtum kriptosunun oluşturulması

Qtum vakfı, Qtum projesini geliştirir. Singapur’da bulunan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Blok zinciri 2016’da halka açıldı. 2017’deki ICO’su sırasında vakıf, 100 milyon adet QTUM jetonunun %51’ini satarak 15 milyon dolar toplamayı başardı. Geri kalanı geliştirme ekibi tarafından tutuldu ve projenin genişletilmesi için kullanılacak.

Qtum nasıl çalışır?

Qtum ekibi, yazılımının kullanıcılarının geçmişte olduğu gibi DApp’ler geliştirmesine izin vermek için Bitcoin’in çekirdeğini yeniden tasarlayacak. Ethereum. Qtum, Proof-of-stake konsensüs mekanizmasını kullanır.

Temel katmanı, aşağıdakilerin UTXO işlem modelinde modellenmiştir: Bitcoinbir üst katman ise akıllı sözleşmeler yürüten ve merkezi olmayan programlamayı destekleyen Ethereum’un Sanal Makinesine (EVM) benzer şekilde çalışır.

Qtum ayrıca programcıların dağıtılmış ağında kod yazmasına ve çalıştırmasına izin veren kendi sanal makinesini yarattı. QTUM belirteci, ağı çalıştırmaya yardımcı olan düğümlere ücret ödemek için kullanılır. Aynı zamanda Qtum’un zincir üstü yönetişim sisteminde oy hakkı veren bir yardımcı program simgesidir.

Qtum’da başlatılan bazı DApp’ler

listesine bakın Qtum’un DApp’leri.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Qtum (QTUM)

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Okumak Adım adım kripto para ticareti yapmayı keşfetmek için eksiksiz eToro incelememiz.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu