Crypto Ripple – Kripto XRP satın almalı mısınız?

İşte Ripple’ın canlı fiyatı.

Ripple’daki en görünür model, Nisan 2021’deki en yüksek seviyelerinden neredeyse 2 dolardan başlayan düşüş trendi çizgisidir. Ripple tarafından oluşturulan çeşitli ana zirveler, bir düşüş trendi çizgisi veya dikkate alınan zirvelere bağlı olarak birkaç çizgi oluşturdu.

Ayrıca, yukarı yönlü itirazı birkaç kez reddeden yıllık desteği 0,5 ABD doları olarak düşünürsek, aynı zaman diliminde azalan bir üçgen görüyoruz.

2022’deki daha yakın bir zaman diliminde, orta vadeli bir üçgenin oluşumunu da görüyoruz. Ve 4H grafiğiyle gün içi gittiğimizde bile hala bir üçgen oluşumunu görüyoruz.

Şimdi Ripple’da satın almalı mısınız?

Tüm bu tıkanıklık modelleri, XRP’nin fiyatı için bir kırılmanın yakın olduğunu gösteriyor. Bu kırılmanın yönü belirlenmeye devam ederse, kısa vadede eğilim düşüşte. Ripple, gün içi üçgeninin üst kısmına geliyor. Bu dirençten Cuma gününe kadar bir geri çekilme bekleniyor.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu