Crypto Ripple (XRP) ulaşabilir (veya

Ripple (XRP) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Ripple’ın canlı fiyatı.

SEC, Ripple’ın menkul kıymetler ve finans uzmanı Dr. Albert Metz’in öncü raporunu hariç tutarak haksız bir avantaj aradığını savunuyor. Bu raporun, Ripple tarafından yapılan açıklamaların bir incelemesi olması gerekiyordu.

Ancak, SEC’in iddiaları, aralarında James K. Filan’ın da bulunduğu avukatlar tarafından sert bir şekilde eleştirildi. SEC’in argümanlarının tekrarlayıcı ve uzman tanıkların yalnızca bir çürütme sunmasını gerektiren prosedürle tutarsız olduğunu tespit etti.

Özellikle, “500 ‘haber’ ile ilgili fiyat artışlarından 97’sinin verilerin %20’sini oluşturduğu” iddiasının yanlış olduğu kanıtlandı. Aslında, XRP fiyat hareketlerinin %40’ını oluşturan BTC/ETH hareketlerinin %40’ıydı.

XRP fiyatlarına etkisi ne olacak?

Yargıç Torres, Ripple lehine karar verirse, kripto için bir zafer olacaktır. Bu durumda, Aralık 2021’den bu yana oluşan düşüş trendi çizgisini kırarak XRP’nin fiyatının 0,9 dolara yükselmesi muhtemel.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu