Crypto Shiba Inu – Analiz, Görüş ve Haber

Shiba Inu (SHIBA) kursu: Güncel fiyat nedir?

İşte Shiba Inu’nun canlı kursu.

Bitgert (BRISE), yalnızca 8 aylık varoluşta gördüğü hızlı büyüme nedeniyle çekici bir kripto para birimidir. Yatırımcılar, geliştirme ekibinin rekor sürede piyasaya sürdüğü çok sayıda ürün nedeniyle satın alıyor. Blok zinciri, hız açısından Solana’yı geride bırakarak saniyede 100.000 işleme ulaştı.

Proje bir kripto para borsasının geliştirildiğini duyururken, birçok yatırımcı bu para birimine akın ediyor. shiba inus ve Dogecoin. Bu kripto para gerçekten de bir süredir piyasayı sıkıcı bulan yatırımcıların aradığı oynaklığa tekabül ediyor.

Shiba Inu’nun Ekim 2021’den bu yana düşük performansı, balinaların Bitgert’e akın etmesinin nedenlerinden biri olabilir. Gösterdiği performansa ek olarak, Bitgert daha yeni ve uygulanması gereken birkaç projesi var.

Shiba Inu kripto evrimi, incelemeleri ve analizi

Shiba Inu giderek daha az uçucudur ve sıkı bir tıkanıklığa girer. Dogecoin gibi, kripto para birimi de tüm zamanların en yüksek seviyelerini geri kazanmak için mücadele edebilir. Kısa vadede, SHIB bu hafta düşüş eğilimi direncini test edecek, yükseliş momentumu devam ediyor.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.sc]

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu