Crypto Shiba Inu – Crypto SHIB Satın Almalı mıyım

Shiba Inu (SHIBA) kursu: Güncel fiyat nedir?

İşte Shiba Inu’nun canlı kursu.

Binanc, SHIB’de 100.000 ABD Doları’nın hoşgeldin bonusu olarak yeni kullanıcılara ve aynı zamanda mevcut kullanıcılara dağıtılacağı bir kampanya başlattı. Hak kazanmak için görevleri tamamlamaları gerekir.

Koşullar altında Shiba’nın Airdrop’u!

Yeni kullanıcıların uygun olmaları için bir bağlı kuruluş bağlantısı kullanmaları gerekir. Bu burs web sitesinde mevcuttur. Binance müdavimleri için en az 1.000 toplam ticaret hacmi (alış ve satış) biriktirmeleri gerekecektir. USDT (1000$) veya SHIB döviz çiftlerindeki eşdeğeri.

Bu tür bonusa dayalı uygulamalar piyasa düzenleyicileri tarafından yasaklanmıştır; CFD hesaplarında olduğu gibi. Gerçekten de, kullanıcıyı normalden daha fazla alım satım yapmaya teşvik edebilir ve kendilerini kayıplara maruz bırakabilir (aşırı alım satım)

Bu teklifle kripto para platformu, olası düzenleyici olasılıklardan biraz daha uzaklaşıyor.

SHIB yükselecek mi?

Bu aslında bir talep yaratmıyor, tam tersine. SHIBA, Çarşamba günkü kazançlarını piyasa duyarlılığına paralel olarak kaybetti.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu