Crypto Shiba Inu İncelemesi – Ulaşabilir mi?

Shiba Inu (SHIBA) kursu: Güncel fiyat nedir?

İşte Shiba Inu’nun canlı kursu. Bu ilginizi çekebilir: Şu anda hangi kripto para birimini satın almalı? Polkadot (DOT), Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) İncelemeleri 2022.

2021 boyunca SHIB, Ekim ayında %40.000.000 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000088’e ulaştıktan sonra %26.000.000 gibi dikkate değer bir tırmanış gerçekleştirdi. O zamandan beri keskin bir şekilde düştü ve kripto, 0,00002159 $ fiyatla 15. sırada yer alıyor.

Mevcut kripto kışında, Shiba Inu geliştiricileri, SHIB fiyatını tersine çevirmek için tek bir çözüm görüyor – token yakma. Son 24 saat içinde 739.234.434 SHIB tokeni dolaşımdan kaldırıldı. Bu hareket isminde şımarık ve Vitalik Buterin’in yanmasını saymazsak, 25.5 milyar SHIB’nin yok edildiğini bildirdi.

Shiba Inu – Teknik Analiz

Yazma sırasında, Shiba Inu 0.000021 $ fiyat aralığında hareket ediyor ve desteği 0.000020 $ seviyesinde test ediyor.

Fiyat %78.6 Fibonacci düzelme seviyesini çoktan geçti, ancak bu seviye sağlam duruyor. Ocak ayından bu yana oluşan bir trend çizgisi de var. Bu eğik direnci kırmak, 0,00003 dolara ulaşmak için başlangıç ​​noktası olacaktır.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu