Crypto Shiba Inu (SHIB) İncelemesi: “Shiba Inu,

2021 yılı Dogecoin ve Shiba Inu gibi memecoinlerin yükselişini gördü. İkincisi, Dogecoin’e meydan okumak için başlatıldı. SHIB’nin kapitalizasyonu giderek artıyor ve önümüzdeki aylarda DOGE’ninkini geçebilir.

Shiba Inu (SHIBA) kursu: Güncel fiyat nedir?

İşte Shiba Inu’nun canlı kursu.

Shiba Inu hakkında bilmeniz gereken her şey

SHIB kriptosunun oluşturulması

Ryoshi, Shiba Inu’nun yaratıcısına verilen isimdir, ancak kripto para biriminin gizemli kurucusu hakkında daha fazla bir şey bilinmemektedir. Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto gibi kimliğini açıklamıyor.

SHIB, Ağustos 2020’de merkezi olmayan bir meme tokeni olarak piyasaya sürüldü. Kuruluşundan sonra, Ryoshi tüm SHIB’nin yarısını Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’e devretti. Buterin daha sonra SHIB’lerinin %90’ını yok etti ve bir kısmını hayır kurumlarına bağışladı. Ryoshi ve Buterin’in bir olduğuna dair spekülasyonlar var!

Shiba Inu nasıl çalışır?

SHIBA, Ethereum’a dayalı bir ERC-20 belirtecidir. Shiba Inu, Ethereum ağında çalıştığı için merkezi olmayan finansal ürünleri başlatmak için akıllı sözleşmeleri kullanabilir. Proje ayrıca merkezi olmayan bir değişim platformu (DEX) – ShibaSwap’ı başlattı.

Shiba Inu, DeFi’ye girişerek Dogecoin’den daha ileri gitmeyi planlıyor. Proje ayrıca NFT’leri başlatmayı planlıyor.

Crypto SHIB: 2022 için görüş ve tahminimiz

Shiba Inu Projesi İncelemeleri

Shiba Inu, DeFi’yi entegre ederek çok ileri gidebilir. Bu nedenle proje, işi zevkle birleştirecek; daha doğrusu şaka olarak faydalı!

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

SHIB’nin fiyatı Dogecoin’e kıyasla hala çok değişken.

Orta Vadeli SHIB Fiyat Tahmini

Shiba Inu, cazip fiyatlara düştü ve Dogecoin’den daha fazla geri tepme kabiliyetine sahip.

Uzun Vadeli SHIB Fiyat Tahmini

Shiba Inu, kripto para biriminin bir kez daha mükemmel performans göstermesi için büyük iş veya ünlülerin benimsenmesinden yoksundur.

Sonuç – Shiba Inu kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Shiba Inu incelememizin sonucu

Shiba Inu’da sadece memeden daha fazlası var ve bu iyi bir şey. Önde gelen projeleri, kripto para biriminin umut verici kalmasını sağlıyor.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu