Crypto Solana – Şu adresten SOL kripto satın almalısınız?

Solana (SOL) fiyatı: güncel fiyat nedir?

İşte Solana’nın canlı fiyatı.

Solana düşüş trendinde olmasına rağmen, fiyat noktasının çeşitli teknik yönleri yükseliş trendinin yeniden kurulmasını gerektiriyor. SOL, 6 Kasım’daki tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık %70 altında. Muhalefette, LUNA Çarşamba günü hafifçe tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Şimdi Solana’ya yatırım yapmalı mısın?

Bununla birlikte, önümüzdeki haftalarda fiyatında bir artış beklemek için birkaç neden var. Günlük grafiğinde, SOL fiyatı RSI ile yukarı yönlü bir ayrışma oluşturuyor gibi görünüyor. RSI bir dizi yüksek zirveye işaret ederken, SOL/USD karşıt olarak daha düşük ve daha düşük dipler yapıyor.

#Solana Sana yakın zamanda bir analiz gönderdiğimi sanıyordum çünkü her şey izlendi ama görünüşe göre değil, bu yüzden hiçbir şey vermeyen çok fazla boğa ayrışması yaratıyoruz, bu bana #Bitcoin’in bu yaz yaptıklarını hatırlatıyor. $BTC $SOL https://t.co/QjcCw5fAGX

RSI sapmaları güçlü sinyaller olabilir. Ek olarak, SOL azalan bir kama içinde hareket ediyor. Bu formasyondan yukarı yönlü bir çıkış bekliyoruz. Bu grafik modelinden 92 dolara çıkışı, Solana için yeni bir yükseliş trendi takip edecekti.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu