Crypto Stellar 24 saat içinde %12 düştü, bu mu?

Stellar, blockchain tabanlı bir ödeme sistemidir. Herhangi iki fiat para birimi arasında saniyeler içinde sınır ötesi işlemlere izin verir. Yerel kriptosu, Lumens (XLM). Web sitesine göre, Stellar blok zinciri bankaları, ödeme sistemlerini ve bireyleri birbirine bağlayan bir ağdır.

Biliyor musun ? Stellar ve Ripple aynı yaratıcıya sahiptir.

Haberlerde :

Geçen yılın Mayıs ayından bu yana, Stellar (XLM), 13 aylık desteği 0.195 $’da tutarken daha düşük seviyelere işaret ederken istikrarlı bir şekilde düşüş gösteriyor.

Geçen ayın yükseliş dönüşü ve düşük fiyatların reddedilmesi göz önüne alındığında, 0,2217 $ işaretinin üzerinde olası bir kapanış, 50 EMA (camgöbeği) ile çakışan azalan kanalın üst trend çizgisine yönelik bir testi harekete geçirecektir. Basın zamanında, XLM 0.2195 dolardan işlem görüyordu.

XLM, 16 Mayıs 2021’de üç yılın en yüksek seviyesine ulaştığından beri, keskin bir düşüş yaşadı ve şu anda sekiz ayı aşkın bir süredir 0,19 ile 0,39 dolar arasında işlem görüyor. Alt seviye yaklaşık %62 (10 Kasım’dan itibaren) kaybetti ve 22 Ocak’ta bir yılın en düşük seviyesini gördü.

Bu aşamada, 50 EMA kendisini güçlü bir direnç olarak sundu ve uzun vadeli düşüş trendini doğruladı. Düşüş, alıcıların %29’luk bir ralli başlatmak ve 8 Şubat’ta azalan kanalın üst trend çizgisini test etmek için devreye girdiği 13 aylık desteğinde (0,19$) durdu. İlginç bir şekilde, ayılar Temmuz 2021’de 0.19 dolarlık desteğe yaklaştığında bir eğilim tersine döndü.

Şimdi, XLM bir sabah yıldızı mum grafiği gördüğünden ve teknik göstergeler artan satın alma gücünü teyit ettiğinden, tarihin tekerrür etmesi muhtemel görünüyordu. Ayrıca, son yükseliş izlemesi, 0,2 dolar seviyesinin yakınında güçlü bir talep bölgesi (dikdörtgen) oluşturdu.

0,221 doların üzerindeki herhangi bir kapanış, geri çekilmeden önce muhtemelen 0,23 dolar civarında bir teste yol açacaktır. Boğalar 0,221 doların üzerinde kapanmazsa, talep bölgesinin doğrudan yeniden test edilmesi yatırımcılar/tüccarlar için sürpriz olmamalıdır.

Stellar (XLM) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Stellar’ın canlı fiyatı.

Stellar’da başlatılan DApp örnekleri

Crypto XLM: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Stellar Mirror Mag Küresel Derecelendirme: 7/10

Stellar Proje İncelemeleri

Birkaç yıl önce CoinMarketCap’in ilk 10’unun bir parçası olan Stellar, daha fazla DeFi dostu özelliklere sahip blok zincirlere kripto para birimi alanında yer kaybediyor.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Lümen istikrarlı bir kripto para birimidir, ancak 24 saat içinde %10’dan fazla dalgalanma gösterebilir.

Orta Vadeli XLM Fiyat Tahmini

XLM, 0,1 doların altında denge bölgesine dönebilir. Oradan, bir geri tepme mümkündür.

Uzun Vadeli XLM Fiyat Tahmini

Stellar rekabette öne çıkmakta zorlanacak, ancak para transferi için pratik bir çözüm sunan bir kripto para birimidir. Tarihsel olarak daha yüksek fiyatlar yakın zamanda görünmüyor, ancak kripto para birimi Mayıs 2021 seviyelerine 0,7 dolardan ulaşabilir.

Sonuç – Stellar kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Stellar incelememizin sonucu

Stellar projesi yenilikçiydi, ancak kripto para birimi rekabete karşı zemin kaybediyor.

Ticaret yapmak için Stellar (XLM) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Stellar satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Stellar’a (XLM) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu