Crypto Terra (LUNA): 24 saatte -%9, bu iyi mi?

Terra, kendisini stabilcoin’leri tarafından desteklenen yeni nesil bir ödeme blok zinciri ağı olarak tanımlıyor. Yerel kripto para birimi LUNA’dır, sabit paralarınızı satın almanıza olanak tanır. Terra, değerleri belirli algoritmalar tarafından stabilize edilen sabit paralar çıkarır.

Terra Luna (CRYPTO:LUNA) yaratıcısı Terraform Labs’ın büyük bir duyuru yapmasının ardından bu Çarşamba manşetlere çıktı. Bitcoin (CRYPTO:BTC) satın almak için 1 milyar dolar topladı. Bitcoin, Terra’nın sabit parası TerraUSD’nin (CRYPTO:UST) öngörülemeyen bir aykırı değer olayına dayanabilmesini sağlamak için kullanılacak.

  • bu para birimi son 24 saat içinde 55,19 ABD Doları kadar düşük ve 63,99 ABD Doları kadar yüksek olmuştur.
  • Yerel sabit para Terra UST, LUNA’yı kilitleyerek basılabilen ve 12 milyar ABD dolarının kuzeyinde bir piyasa değeri olan algoritmik bir sabit paradır.
  • AAX araştırma ve strateji başkanı Ben Caselin, “Özellikle düzenleyici baskılar arttıkça, algoritmik stabilcoinlerin daha fazla pazar payı kazanması bekleniyor” dedi. çatal.
  • Terra’nın fiyat artışı, Luna Foundation Guard tarafından UST için bir Bitcoin rezervi oluşturmak üzere 1 milyar ABD doları tutarında özel token satışından kaynaklandı.
  • Bitcoin, Çarşamba günkü kısa bir toparlanmanın ardından düşüş eğilimine devam etmek için %5.5 düşüşle basın zamanında 35.731 ABD dolarından işlem görüyordu.

Crypto LUNA: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • LUNA Mirror Mag Küresel Puanı: 8/10

Proje hakkında görüş

Terra Projesi erken aşamadadır ve ölçülü bir risk almak isteyenler için uygundur. Bununla birlikte, proje rakip blok zincirlerine karşı bağışık değildir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

LUNA, 2021’de yüksek oynaklık yaşadı. Ancak fiyat, 2022’de çok daha öngörülebilir olarak istikrar kazanacak.

Orta Vadeli LUNA Fiyat Tahmini

Danıştığımız birkaç analize göre, LUNA 6 ayda 150 dolara ulaşabilir.

Uzun Vadeli LUNA Fiyat Tahmini

LUNA kripto para birimi, blok zinciri benimseme potansiyeli göz önüne alındığında, 2023 yılına kadar 1.000 doların üzerinde işlem görebilir.

Terra’ya (LUNA) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Marc Sorsen
Marc Sorsen’den son makaleler (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu