Dalgalanma (XRP): News Weekly – Fiyat analizi –

Ripple yönetimi aşağı yukarı merkezileştirilmiştir, ancak XRP kripto para birimi diğer madeni paralarla aynı şekilde kullanılabilir. Bir yatırım olarak satın alınabilir ve diğer kriptolarla takas edilebilir.

Ripple (XRP) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Ripple’ın canlı fiyatı.

16/05/2022 itibariyle günün Ripple haberleri:

Japonca SBI VC Ticaret A.Ş. yakın zamanda, Afrika da dahil olmak üzere birçok ülke için kullanılmış arabalar için XRP (ve BTC) ödemelerini kabul etmeyi planladığını duyurdu. Özellikle Zambiya, Kenya ve Tanzanya gibi ülkeler söz konusu.

Bu karar temel olarak Dünya Bankası tarafından 2017 yılında yayınlanan bir araştırmaya göre bu ülkelerdeki banka hesaplarının sayısının oldukça düşük olmasına dayanıyor. Ancak bölgede kripto para cüzdanlarının sayısı son yıllarda patlama yaşadı. , bu nedenle onu XRP tabanlı borsalar için ideal bir hedef haline getiriyor.

İnternet sitesi Yatırımcı yeri yerel kripto para birimi için çeşitli fiyat tahminlerini iletir. dalgalanmabir yıl içinde Gov Capital için 1,24 ABD doları, WalletInvestor için 0,93 ABD doları hedefiyle.

Tokyo merkezli bir Japon kullanılmış araba ihracat şirketi olan SBI Motor Japan, artık ödeme seçenekleri olarak XRP ve Bitcoin’i kabul ettiğini duyurdu. Ödemeler, finans devi SBI Group’un kripto para ticaret iştiraki olan SBI VC Trade aracılığıyla yapılacak. #kripto #bitcoin https://t.co/aQFDXRLoAh

Orta Vadeli XRP Fiyat Tahmini: Ripple, dengesini 0,5 ile 1 dolar arasında bulmuş gibi görünüyor. Yani bunlar 2 önemli karar noktası.

Uzun vadeli XRP fiyat tahmini: XRP, istisnai bir büyüme sağlamaya yönelik bir kripto para birimi değildir. Uzun vadede 0,5 ile 1,5 dolar arasında dalgalanmasını bekleyebiliriz.

Kripto hakkındaki genel düşüncemiz Dalgalanma (XRP) 2022 için

XRP’nin Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 8/10

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Ripple Proje İncelemeleri

Ripple, geleneksel finansal işlemler alanına yenilik getiriyor. Bankalar tarafından en çok benimsenen kripto para birimidir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

2021’deki güçlü dalgalanmalara rağmen, Ripple en istikrarlı kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. Gün içi, fiyat çoğu zaman aralıkta gelişir.

Sonuç – kripto Ripple’a yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Ripple incelememizin sonucu

Ripple çok güvenilir bir projedir ve kripto para birimi kripto endüstrisinde en değerli olanlardan biridir.

Ticaret yapmak için Ripple (XRP) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Yatırım yapmak için Ripple satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Ripple’a (XRP) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

💎 Kriptoya yatırım yapmak için ücretsiz bir hesap açın!

Madeni Para Evi kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

📈 Sadece birkaç tıklamayla çevrimiçi kripto ticareti yapın!

eToro çevrimiçi olarak kolayca kripto para ticareti yapmanızı sağlar. Bir hesap oluşturmak ücretsiz ve çok basittir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız. Fransa’daki eToro kullanıcıları, gerçek kripto varlıkları satın almak için pozisyon açamaz, tüm siparişler CFD olarak açılır.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu