Dogecoin 24 saat içinde %10 kaybeder – Satın almalısınız

Fiyatların saatler içinde ne kadar değişebileceği şaşırtıcı. Pazartesi günü, Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldığına dair söylentiler Dogecoin’i (DOGE) yılın en yüksek seviyelerine yaklaştırdı. Salı gecesi Musk’ın favori kripto para birimi kazancının büyük bir kısmını kaybetti. Ne oldu ?

Salı gününden bu yana, tüm pazar düşüyor ve en çok rağbet gören kripto paraların neredeyse tamamı düştü. Rusya ile Ukrayna arasındaki çatışmanın tırmanması korkuları artıyor. Rus diplomat Sergey Lavrov ile bu hafta başlarında yaptığı bir röportajda, nükleer savaş riskinin çok gerçek olduğunu söyledi.

Söylentiyi satın al, haberi sat!

💎 Kriptolarınızı güvenli bir şekilde saklayın ve takas edin

Güvenli ve dünya çapında tanınan bir Avrupa ticaret platformu olan LiteBit ile kripto para biriminizi depolayın ve takas edin.

Dogecoin düşüşü kendi içinde de atasözü tarafından tanımlanan klasik bir fenomendir: söylentiyi satın alın ve haberleri satın. Gerçek ticaret koşullarında uygulanması zor, ince bir olgudur.

Söylentiler ve Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma niyeti, yatırımcıların yükseliş beklentisine girmesine neden oldu. Ancak Salı sabahı, Dogecoin biraz durgunlaştı direnç seviyesinde. Bu durum, yükselişin devam edeceğine artık inanmayan birçok yatırımcının çıkış yapmasına neden oldu. DOGE/USD buna göre düşüyor.

Haberi aldım, dedikoduyu sattım. lol’lar için $DOGE @.1469. Twitter #memelon #FreeSpeech #dogecoin ile olası entegrasyon

için büyük bir adım olacaktır. KÖPEK Musk bunu Twitter’a yönelik hedeflerine dahil ederse. Buna rağmen. Memecoin takipçileri Twitter’da Dogecoin’in bir ödeme yöntemi olarak kabul edilmesine güveniyor, bunun nasıl sonuçlanacağını söylemek için çok erken, bir şey açık, bu olay Dogecoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesinden %80 düşmesine rağmen gösterdi , güçlü bir topluluk tutar.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu