Dogecoin’in (DOGE) teknik analizi: işte burada

Dogecoin en büyük memcoindir, yani bir memi ima etmek için yaratılmış bir kripto para birimidir, bu nedenle herhangi bir fayda işlevi yoktur. Bununla birlikte, bu kripto para birimi 2021’de katlanarak büyüdü ve birkaç ay boyunca Coinmarketcap sıralamasında ilk 10’da kaldı. Bu nedenle ilginç bir yatırım aracıdır.

Dogecoin hakkında bilinmesi gerekenler

DOGE kriptosunun oluşturulması

Dogecoin’in yaratıcı mühendisleri Billy Markus ve Jackson Palmer, 2012 ve 2013’te internette çok paylaşılan popüler Doge mem’ine atıfta bulunmak için bu kripto para birimini 2013’te piyasaya sürdü. Kripto para birimi esas olarak kripto para birimlerinin takipçileri arasında ipuçları vermek için kullanıldı.

Ancak Dogecoin 2021’de piyasa değeri 50 milyar dolara ulaştığında bir memeden daha fazlası oldu. Dogecoin birçok ünlünün desteğini aldı ve en ünlüsü Elon Musk.

Dogecoin nasıl çalışır?

Dogecoin, kendisi de bir Bitcoin çatalı olan feshedilmiş Luckycoin’in bir çatalı olan Litecoin’in bir çatalıdır. Yükseltmeleri uygulamak için mevcut bir blok zincirinden bir kopya yapıldığında bir çatal oluşur.

Dogecoin blok zinciri, Bitcoin’den çok daha hızlı olan saniyede yaklaşık 30 işlem işleme kapasitesine sahiptir. DOGE madencilerinin bu kriptoyu kazanmasını sağlayan bir iş kanıtı konsensüs mekanizması kullanır.

Kripto DOGE: 2022 için görüş ve tahminimiz

Dogecoin Proje İncelemeleri

Dogecoin kesinlikle popüler, ancak projenin uzun vadeli varlığını haklı çıkarabilecek bir yardımcı platform yok. Shiba Inu gibi faydalı platformlar geliştiren diğer memecoinler onu gölgede bırakabilir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

Dogecoin, 2021 rallisinden sonra nispeten istikrarlı.Kripto para birimi, mal ve hizmet ödemeleri için giderek daha uygun hale geliyor.

Orta Vadeli DOGE Fiyat Tahmini

Dogecoin (DOGE/USD) 0,2 doların üzerinde tutabilir.

Uzun Vadeli DOGE Fiyat Tahmini

Artık DOGE’de astronomik bir artış ummamalıyız. Fiyat şimdi dengeleniyor ve menzil ticareti için iyi bir varlık olmaya devam ediyor.

Sonuç – Dogecoin kriptosuna yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Dogecoin incelememizin sonucu

Dogecoin, Elon Musk ve Tesla’nın desteğine rağmen düşüşte. Bitcoin’den farklı olarak, DOGE büyük olasılıkla kamu hizmeti memcoinleri tarafından büyük harf kullanımında geçilecektir.

Ticaret yapmak için Dogecoin (DOGE) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.

  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Dogecoin satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.

  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu