EGLD İnceleme – Elrond Crypto’yu Satın Almalı mıyım?

Elrond, ölçeklenebilirlik ve düşük işlem maliyetlerine vurgu yapan dağıtık ağ tabanlı merkezi olmayan uygulama geliştirme ve barındırma (Dapp) platformudur. Bu nedenle Elrond, aşağıdakiler gibi daha popüler blok zincirlerinin bir rakibidir: Ethereum ve solana.

EGLD Kripto Haberleri:

Diğer kripto paraların çoğu düşüşe geçtiği için Elrond bugün yeşil görüyor.

Kripto piyasası, düşüşle birlikte bugün zor zamanlar geçiriyor. bitcoin ( BTC ). Sonuç olarak, bazı aykırı değerler dışında varlık sınıfının geri kalanının çoğu sempati kaybediyor. Böyle bir aykırı değer Elrond’dur ( EGLD-USD ). Diğer kripto para birimleri düşerken, yatırımcılar madeni paraya akın ettikçe EGLD kriptosu yükseliyor.

Ethereum akranlarına çok benziyor ( ETH-USD ) ve Solana ( SOL-USD ), Elrond, “internet ölçeği blok zinciri” olarak adlandırdığı şey üzerinde merkezi olmayan uygulamaları (dapps) barındıran bir katman-1 blok zinciri ağıdır. Proje 2017’den beri geliştirilmekte olmasına rağmen, ilk olarak 2020’de piyasaya sürüldü. O zamandan beri, EGLD kripto krem ​​​​de la crème’e hızlı bir giriş yaptı. Şu anda, dünyanın en büyük 38. kriptosu. Projenin piyasa değeri 4 milyar doların üzerinde.

Bugün EGLD kripto kazançlarının birkaç nedeni var. Birincisi, ağ şu anda bir rönesansın tadını çıkarıyor ve büyük bir Asya kripto borsasında listeleniyor. Bu arada ağ, merkezi olmayan borsasının (dex) hızlı başarısından yararlanıyor. Tüm bunlara ek olarak, yatırımcıların da yoğun yatırım yaptıkları görülüyor. kripto Bugün EGLD. Satın almalardaki artış, değerini daha da artırmaya yardımcı oluyor.

Bithumb, hem kendi ülkesi hem de denizaşırı ülkeler için ticaretin önemli bir bölümünü yöneten bir Kore kripto borsasıdır. Sonuçta, dünyanın en iyi 20 kripto borsasından biridir. Ortalama olarak, borsa günlük 1 milyar doları aşan işlem hacimlerini kaydeder. Bu boyut göz önüne alındığında, bu hafta EGLD kripto listeleme haberlerinin Elrond fiyatlarını yükseltmeye yardımcı olduğuna şüphe yok.

Ayrıca, bu ağ, dex Maiar’ı nedeniyle çok dikkat çekiyor. yerli. Geçen yıl Kasım ayında piyasaya sürülmesinden bu yana Maiar dex, DeFi alanında bir güç gösterisi haline geldi. Bugün haftalık raporunda borsa, 1,6 milyar dolarlık toplam değer kilitli yanı sıra yeni başlatılan birkaç liste.

Bu yükseliş hikayeleri kesinlikle EGLD kriptosuna dikkat çekmeye yardımcı oluyor. Gerçekten de, giderek daha fazla yatırımcı projeye akın ediyor. İşlem hacminde %50 artış şu anda bildiği. Düzeltme döneminde diğer projeler düşüşe devam ederken, EGLD %9’dan fazla bir kazanç gösteriyor.

Kurs Elrond’un (EGLD): güncel fiyat nedir?

İşte Elrond’un canlı kursu.

Kripto EGLD : 2022 için görüş ve tahminimiz

  • Elrond Mirror Mag Küresel Derecelendirme: 8/10

Proje hakkında görüş Elrond

Elrond’daki işlem işleme hızı ve diğer protokollerle işbirliği, onu DApp geliştirme için rekabetçi bir blok zinciri haline getiriyor.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

EGLD/USD fiyatı, işlem yapılabilir grafik desenleriyle aşağı yukarı sabittir.

Fiyat tahmini‘Elrond’ orta vadeli

Ağustos 2021 seviyelerine düştükten sonra EGLD, yatırımın yaklaşmakta olan kripto para piyasası rallisinden faydalanabilmesi için yeterince düşük hale geldi.

Fiyat tahmini‘Elrond’ uzun vadeli

EGLD, çok deneyimli bir geliştirme ekibiyle ETH ile aynı büyüme potansiyeline sahiptir. Ethereum’da olduğu gibi, uzun vadeli 4000 dolarlık hedef oldukça gerçekçi.

Sonuç – Elrond Crypto’ya Yatırım Yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

İncelememizin sonucu Elrond

Elrond, Ethereum’u “öldürmekten” hala çok uzakta, ancak ethereum öldürücüler en alakalı.

Satın al Elrond (EGLD) Ticaret

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Satın al Elrond yatırım yapmak

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için faydalı kaynaklar Elrond (EGLD)

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu